DeLinea

Дизайн для емоцій

Краса – це те, що розпізнається інстинктивно. Scavolini переслідує цю мету, співпрацюючи з найвідомішими іменами в сфері світового дизайну. Щоразу ми створюємо шедевр, який максимально полегшує життя.

МАЙКЛ

ЯНГ

"Для кухні Tetrix все починалось з бажання створити естетику без горизонту, граючи елементами, розташуванням по горизонтальних вісях та розкриваючи всі композиційні можливості."

Новинки матеріалів

Biomalta

Це інноваційний та екологічний матеріал, досі маловідомий у світі меблів. Являє собою суміш синтетичних інертних полімерів у водянистій емульсії, які на 40% походять з сертифікованого повторно переробленої сировини.

Матеріал Biomalta володіє собливостями, що роблять його надзвичайно придатним для кухонного простору: по-перше, це дихаючий матеріал (непроникний для води, але не для повітря, що забезпечує ідеальну вентиляцію), по-друге, морозостійкий (його характеристики не змінюються від стрибків температури) та вогнетривкий (не боїться відкритого вогню).

Поверхні із матеріалу Biomalta антистатичні (що запобігає осіданню пилу) і дозволяє скоротити час на прибирання, яке проходить легко та швидко.

НАШІ ПОСЛУГИ

Допоможемо Вам зробити правильний вибір моделі кухні, яка буде відповідати Вашим естетичним смакам і загальній стилістиці всього приміщення

КУХНІ
ВІТАЛЬНІ
ПРОПОНУЄМО НАЙКРАЩЕ РІШЕННЯ
ДЛЯ ВАШОЇ КУХНІ

600 людей кожен день купують кухню Scavolini. Хто всі ці люди і чому вони купують саме кухні Scavolini?

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Scavolini дуже ретельно дбає про продукцію, щоб забезпечити задоволення клієнта, і ці принципи реалізуються на всіх корпоративних рівнях: проектування, виробництво, професійна підготовка, лабораторні випробування і тести, ретельний підбір постачальників і багато інших.

ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН — 5 РОКІВ

Велику увагу фабрика приділяє задоволенню потреб кінцевого споживача. Фабрична гарантія 5 років, одне з підтверджень тому.
Кожна кухня має свій серійний номер (який свідчить про те, що кухня виготовленна на фабриці Scavolini).

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПРОЕКТ

Розробка проекту з використанням цікавих альтернативних рішення замість традиційних.
Кожен з проектів відмінний від інших, всі вони єдині в своєму роді і індивідуально виконані. Відкрий для себе світ кухонь Scavolini...

ОТРИМАЙТЕ
ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ
THE SCAVOLINI LIFESTYLE BOOK
THE ITALIAN SENS OF BEAUTY
  • Blogger Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon

Блог

Фейсбук

Гугл+

Ютуб

ПОДЗВОНІТЬ НАМ
НАПИШІТЬ НАМ
ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС
ГОДИНИ РОБОТИ

Пн - Пт: 10:30 - 18:30

Сб: 12:00 - 16:00

© 2017-2018 by SlashNet. Proudly.