ПОСЛУГИ ЯКІ МИ НАДАЄМО ДЛЯ ВАС

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Кухня – це серце та душа кожної оселі, тому важливо підібрати ідеальний інтер’єр кухні. Італійські кухні фабрики Scavolini задовільнять не тільки Ваші естетичні смаки, а й полегшать процес приготування їжі. Ергономіка, дизайн кухні, аксесуари для зберігання, найновітніші матеріали - все це потрібно врахувати при плануванні кухні.

 

Ми ознайомимо Вас з усіма моделями фабрики та допоможемо вибрати модель кухні, яка буде відповідати Вашим естетичним смакам та загальній стилістиці всього приміщення. Основна лінія кухонь Scavolini допоможе найбільш раціонально організувати простір та дизайн кухні. Завдяки широкому асортименту продукції Scavolini стає можливим поєднати різні стилі та зробити Ваш проект інтер’єру будинку неповторним.

Відмінна якість, різноманітність дизайнерських рішень та демократичні ціни - саме так можна описати лінійку Scavolini Basic. Це красиві, якісні і в той же час доступні кухні, які вигідно поповнили асортимент продукції бренду.

 

І немає значення в якому стилі потрібна Вам кухня – модерн, неокласика, скандінавський, прованс, кухня з островом чи кухня-студія, ми допоможемо Вам зробити правильний вибір моделі кухні, яка буде відповідати Вашим естетичним смакам і загальній стилістиці всього приміщення. Ми правильно розташуємо всі необхідні елементи кухні, побутову техніку та аксесуари з урахуваням вимог ергономіки. Надамо Вам поради щодо технічних рішень, проектування приміщення кухні та розміщення водо- та каналізаційних мереж та систем вентиляції, а також ознайомимо з інформацією про новинки та акції серед матеріалів, моделей і техніки. 

ПРОЕКТУВАННЯ

Від ідеї дизайну кухні до її релізації важливу роль займає проектування. Дизайнери салону Скаволіні, врахують всі Ваші побажання та технічні можливості Вашого приміщення. Після замірів приміщення ми передаємо Вам технічну документацію для подальших будівельно-оздоблювальних робіт. 

 

Багаторічний досвід роботи салону та інформаційна підтримка фахівців фабрики Скаволіні, дозволяють втілювати технологічно складні та нестандартні рішення.

 

Дизайнери салону надають консультації щодо приміщень де планується розташувати кухню, ще на етапі проектування будинків.

ДОСТАВКА ТА МОНТАЖ

Однією з найбільших переваг при виборі такої відомої марки, як Scavolini, є впевненість у високій якості товару, що на сьогоднішній день забезпечуюється технологіями, матеріалами і постійним вдосконаленням виробничого процесу.  

Дотримання точних термінів виготовлення замовлення фабрикою дозволяє надати Вам повну інформацію щодо дати поставки і початку монтажу Ваших меблів.

 

Якісний монтаж забезпечений сучасним обладнанням, високоточним інструментом та постійним підвищенням кваліфікації наших монтажників.

ГАРАНТІЙНЕ ТА ПОСТГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Високі стандарти якості меблів, підтверджені 5-річною фабричною гарантією.

 

Після закінчення монтажу меблів, Ваше замовлення, реєструється за особистим серійним номером у фабричній клієнтскій базі.

 

Для Вашої зручності, після завершення гарантійного терміну ми завжди готові допомогти вирішити усі Ваші проблеми пов’язані з єксплуатацією меблів Scavolini, щоб користування ними приносило Вам справжне задоволення.

Італійська кухня фабрики Скаволіні – це затишок, функціональність практичність та досконалий дизайн.

 

Запрошуємо Вас у сім’ю Скаволіні.

 
 
 
 
  • insta
  • Facebook Social Icon
  • Blogger Social Icon
  • YouTube Social  Icon
ПОДЗВОНІТЬ НАМ
ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС
НАПИШІТЬ НАМ
ГОДИНИ РОБОТИ

Пн - Пт: 10:30 - 18:30

Сб: 12:00 - 16:00

© 2017-2018 by SlashNet. Proudly.