top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Бар у куточку будинку
Що потрібно для того, щоб організувати барну зону вдома? Ось наші пропозиції щодо організації келихів і пляшок!

Із святковим сезоном офіційно починається сезон тостів. Але як створити вдома барний куточок, де можна розставити всі пляшки і келихи? З нашими кухонними меблями та аксесуарами все сказане – зроблене: ось кілька порад, як насолодитися гарним напоєм із людьми, яких ви любите, у комфорті власного дому.

Підвісні келихи

Підвісна склянка є синонімом аперитиву, яка готова до наповнення вашими улюбленими напоями. Щоб створити сучасний барний куточок, вибирайте скляні вішалки, які настільки ж функціональні, як і красиві, розроблені, щоб задовольнити навіть найвибагливіші смаки з точки зору стилю. Зокрема, якщо ви любите лінійну та чисту геометрію, ми пропонуємо вам перейти до модульних відкритих структур: вони є чудовими союзниками для демонстрації повсякденного життя кухні, а також для виділення потрібного простору для особливих випадків.

Пляшки в порядку

Бездоганна зона бару також вимагає дотримання порядку в алкогольних і безалкогольних напоях. Ви пишаєтесь своєю колекцією пляшок і хочете її продемонструвати? Настінні системи пропонуються як ідеальне рішення для організації вин і тоніку, підтримуваних візками.


Якщо ви віддаєте перевагу барній шафі, розділеній на відділення, ми можемо також запропонувати елементи Misfits і, зокрема, Misfits Bridge, дизайнерський предмет меблів, здатний ідеально інтегруватися в кухонне середовище, обрамляючи ваші моменти, присвячені спілкуванню.

Аксесуари для бармена

Що повинно бути в зоні бару? Від мірних чашок і шейкерів для приготування коктейлів до келихів і підносів, необхідних для подачі їх вашим гостям, не забудьте організувати свій куточок у барі вдома з усім необхідним, щоб отримати особливе задоволення!

Звертайтеся!
салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174

+380632415854
Ми знаємо про меблі усе!

9 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page