top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Біла кухня

Слава Україні! Героям Слава!


Віримо в ЗСУ та сили Тероборони! Разом до перемоги💪


Яка біла кухня підходить саме вам?

Біла кухня ніколи не виходить з моди: вона універсальна і пристосовується до будь-якого стилю, відбиває світло і робить кімнату більшою, створює затишну атмосферу і легко миється. Якщо повністю біла кухня підкорила і вас, дозвольте собі спокуситися деякими з наших моделей!


Біла кухня з характером

Модель Character сама по собі є синонімом елегантності та витонченості, оскільки вона варіюється від використання інноваційних матеріалів до основних форм і модних кольорів.


Що зачаровує в композиції, так це кількість світла, розсіяного в навколишньому середовищі. Острів створює привітний і динамічний простір. Ви помічаєте, як витяжка з прозорими скляними вставками допомагає зробити цю частину будинку також елегантною ?Також варто згадати вбудовані в полиці світильники, спеціально розроблені для поєднання краси та стилю з якістю та функціональністю, основними критеріями на кухні.

Ексклюзивна біла кухня

Від матового лакованого Prestige White ми переходимо до глянцевого покриття з широким асортиментом продуктів Exclusiva, включаючи цю композицію, орієнтовану на елегантність і цінність, де увага до деталей досягає свого піку з вставкою хромованої капітелі. Одним словом, витончена кухня, обладнана всім і, безумовно, підходить для ваших потреб. Звільняє білу кухню

Зупиняючись на темі елегантності, ми хочемо показати вам, як поєднання білого кольору з іншими оздобленнями та матеріалами може ще більше покращити композицію: мова йде про цю модель LiberaMente.


Сучасність також підкреслюється системою Fluid Wall System, ідеальним рішенням для поділу та з’єднання суміжних кімнат! Ви бачите, як деталі скляних полиць гармонійно поєднуються з глянсовим склом White Prestige на кухонних фасадах? Україна понад усе!


Хочете якісні меблі, які не мають аналогів? Звертайтеся!


📣салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174📣

Пишіть Viber 📲+38-063-241-58-54


Ми знаємо про меблі усе😎

10 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page