top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Біла та дерев'яна кухняЯкий стиль вибрати для кухні в білому кольорі і з деревом

Поєднання контрастних кольорів, матеріалів є однією з головних тенденцій у сучасному дизайні інтер’єру та не тільки. У цій статті ми хотіли б показати вам, як біла та дерев’яна кухня може поєднати в собі сучасний дух і класичний шик! Давайте разом розглянемо деякі моделі кухонь Scavolini.Баланс кольорів і об'ємів

Наявність білої кухні робить дім яскравішим і створює ілюзію більшого простору, водночас вона проста в прибиранні, а також універсальна, тобто її можна поєднувати з багатьма різними матеріалами. Наскільки сліпучою є біла кухня в поєднанні з ефектом дерева? Якщо ви вирішили, що це саме те, що вам потрібно, тоді у вас є кілька варіантів на вибір, наприклад, фасади зі шпону.Це стосується лінійної композиції Evolution, яка включає структуру кухонної шафи білого кольору в поєднанні з дубовими декоративними дверцятами з меламіну: обробка з ефектом дерева створює відчуття теплої текстури. Ще один відтінок сучасної привабливості надають металеві стінні панелі з відкритим фасадом, які ідеально поєднуються.


Відтінки з привітною душею

У цьому немає сумніву: поєднання лінійного дизайну, де домінують білі поверхні, з деревом забезпечує створення розслаблюючої та гостинної атмосфери. Комбінація високих шаф, кошиків і середніх аксесуарів є ідеальним вибором для цієї кухні, пропонуючи багато місця для зберігання посуду або предметів комори. Якщо ви любите традиції, ця біло-дерев'яна композиція якраз підійде для класичного та романтичного образу.

Світла та простора

Якщо у вас достатньо вільного простору, можливості меблювання біло-дерев’яної кухні практично безмежні: знову ж таки, все залежить від конкретного стилю, який ви хочете надати своєму дому. Модель Carattere ідеально забезпечує хроматичну гармонію завдяки поєднанню білих глянцевих лакованих дверей із мармуровими, сталевими та дубовими стільницями, обраними для обрамлення острова, забезпечуючи додаткову поверхню для напоїв. з друзями.
Звертайтеся!
салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174

📲+38-063-241-58-54
Ми знаємо про меблі усе😎

11 переглядів0 коментарів

Komentáře


bottom of page