top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Вбудована кухняПереваги та недоліки сучасних вбудованих кухонь

Ви нещодавно придбали будинок своєї мрії? Якщо ви збираєтесь ремонтувати кухню та шукаєте рішення, щоб оптимізувати простір, не відмовляючись від стилю, який ви мали на увазі, вбудована кухня може стати хорошим рішенням. У цій статті ми розглянемо переваги і недоліки дизайнерських, сучасних і функціональних вбудованих кухонь.

Вбудована кухня: плюси

Раціональне використання простору

Серед ідей для облаштування маленької кухні однією з найяскравіших є вбудована кухня. Встановлена ​​всередині ніші, створеної в стіні, ця модель дозволяє максимально використати кожен вільний сантиметр і уникнути особливих зовнішніх перешкод.

Сучасний і чистий стиль

Чи уявляєте ви сучасну кухню для своєї нової квартири? З настінним кріпленням ви влучили в ціль: чисті лінії та впорядковане розташування елементів створюють сучасну естетику, яка добре адаптується до будь-якого стилю меблів, від мінімалізму до попси.

Легке очищення

Наскільки дратує шар пилу, який регулярно утворюється на шафах? Ви можете про це забути: повністю втоплена в стіну вбудована кухня спрощує прибирання та обслуговування, менше піддаючи меблі накопиченню пилу та бруду.

Вбудована кухня: мінуси

Зменшені робочі поверхні

У деяких випадках компактний дизайн може обмежити робочий простір. Якщо ви починаючий кухар і потребуєте великої площі для занять, ми рекомендуємо вам розглянути вбудовану кухню з островом, завдяки якій ви можете розраховувати на додаткову робочу зону та проводити будь-які кулінарні експерименти.

Менше місця для зберігання

Навіть якщо вбудована кухня оптимізована для ширини кухні, вам, можливо, доведеться піти на компроміс із глибиною стінок і підстав, які необхідні для організації комори або набору посуду. Наша пропозиція? Добре збалансовані модулі, передбачаючи чергування закритих стінок і відкритих елементів, завдяки чому все кухонне начиння є у вас під рукою.
Звертайтеся!
салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174

+380632415854
Ми знаємо про меблі усе!14 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page