top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Використовуйте нішу в кухонній стіні


Що поставити на стінну нішу?

У своїй новій квартирі ви знайшли нішу в кухонній стіні, але не знаєте, як нею скористатися? Кожен куточок може стати можливістю створити новий простір і додати стилю вашій житловій зоні. Отже, ось 3 ідеї, як облаштувати нішу на кухні!1. Стелажі та стелажі

Одним з найпростіших і практичних рішень для заповнення стінної ніші, особливо якщо вона неглибока, є використання полиць, на яких можна зберігати предмети декору, посуд, каструлі, спеції або дрібну техніку. Наша порада? Виберіть матеріали та кольори, які відповідають стилю вашої кухні, або виберіть контрастне оздоблення, наприклад, з ефектом дерева, щоб зробити атмосферу ще більш гостинною.

2. Місце спокою і релаксу на кухні Ви можете також облаштувати у ніші спеціальне місце для релаксу...чи це буде кавомашина чи Ваше улюблене вино вирішувати Вам. Ідея полягає в тому, щоб перетворити нішу на невелику зону бару, де ви можете скуштувати свій улюблений напій у повному спокої. Встановіть блок зберігання з відкритими полицями, щоб розмістити усі необхідні аксесуари для цієї та все, що вам потрібно, щоб зробити вашу перерву ще більш особливою. Таке рішення дуже популярно в сучасних кухнях і додає інтер'єру індивідуальність.

3. Куточок читання

Для своїх рецептів ви зазвичай звертаєтеся до старих нотаток вашої бабусі чи черпаєте натхнення у фуд-блогерів? Перш ніж поставити страву в духовку, ознайомтеся з часом приготування у вашій улюбленій книзі, зробивши нішу в стіні інтегрованою міні-книжковою шафою: просто розмістіть кілька модулів для книг рецептів, кулінарних журналів. Якщо вони надихнуть вас на пошуки секретного інгредієнта, то детективи теж неодмінно вітаються!

Звертайтеся!
салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174

+380632415854
Ми знаємо про меблі усе!


13 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page