top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Висока продуктивність приготуванняNew Collection 5 — це нова серія Hoover, призначена для приготування їжі

Духові шафи H-OVEN 500 і плити H-HOB 500 гарантують високу продуктивність приготування їжі.


Дизайн, який виділяється темними тонами та прямокутними лініями, а також інтуїтивно зрозумілий і функціональний інтерфейс ось основні характеристики цих приладів. І, нарешті, завдяки додатку hOn ви матимете чудову продуктивність на кухні та світ надзвичайно здорових рецептів.H-HOB 500

Обирайте інноваційні газові та індукційні плити Hoover із високою продуктивністю для швидшого приготування їжі.


Feel Flame System — це нова технологія, за допомогою якої шляхом встановлення правильного рівня газу без постійного контролю полум’я досягається більша точність під час приготування. Подвійна конфорка — найпотужніша у своєму сегменті до 5 кВт — дозволяє скоротити час приготування за рахунок покращення розподілу тепла.

Решітки можна мити в посудомийній машині, тому забезпечується максимальна чистота без зайвих зусиль!Індукційні варильні панелі оснащені інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом для більш ефективного готування: за допомогою сенсорного керування, після вибору зони нагрівання, ви можете встановити всі необхідні функції, а за допомогою зони Heat Link Zone, гнучкої зони, ви можете вирішити, чи потрібно використовуйте одну велику зону або дві окремі зони як зону готування.І, нарешті...

Ці прилади можна підключити до програми hOn, щоб отримати доступ до цілого світу додаткових функцій і, таким чином, покращити ваш досвід приготування їжі:

- понад 350 здорових рецептів, доступних у додатку, які можна приготувати без труднощів, оскільки ви будете слідувати крок за кроком, а ваша піч автоматично встановить параметри приготування.

- навіть перебуваючи далеко від дому, ви можете з легкістю керувати духовкою та плитою

- сповіщення та сповіщення про чищення та технічне обслуговування для підтримки продуктивності ваших приладів протягом тривалого часу.Звертайтеся!
салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174

+380632415854
Ми знаємо про меблі усе!
11 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page