top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

«Висока якість - 2022»


Висока якість підтверджена нагородами


Цього року ми отримали нагороду «Висока якість-ціна 2022», досягнувши вершини рейтингу в категорії «Кухні», а також вперше вибороли перемогу в розділі «МЕБЛІ». Ми приділяємо максимальну увагу всім кімнатам будинку: від кухні до ванної, від вітальні до гардеробної. Престижна нагорода присуджується компаніям за результатами дослідження «Top Quality-Price 2022»: найбільшого опитування щодо найкращого співвідношення ціни та якості компаній в Італії, проведеного Німецьким інститутом якості ITQF та ЗМІ. Партнер La Republic A&F.


У дослідженні взяли участь загалом 700 000 італійських споживачів, покликаних висловити свою думку щодо ступеня задоволеності та якості послуг, які пропонують близько 1300 компаній, що працюють у 100 різних галузях економіки. Із рейтингу 500 компаній ми піднялися на позиції в категорії «Кухні» з балом 2,49 та в категорії «Меблі» з балом 2,49, підтверджуючи в обох випадках верхню позицію рейтингу з постачання продукти з найкращим співвідношенням ціни та якості.


Остаточна оцінка — це індекс зручності клієнта (Cci), який є незваженим середнім значенням голосів, поданих за шкалою від 1 до 5. Чим нижче значення Cci, тим краще оцінка зручності компанії.


Постійні інвестиції у дослідження та розробки дозволяють нам підтримувати високу якість наших меблевих пропозицій з точки зору дизайну та обраної сировини, забезпечуючи при цьому найкращу продуктивність з точки зору співвідношення ціни та якості. Мета, яка досягається кожного дня завдяки нашому промисловому процесу, технологіям і ретельному контролю на всіх етапах від проектування до відвантаження, завжди з метою постійного вдосконалення.


«Ми дуже пишаємося цим авторитетним визнанням, перш за все тому, що воно засноване виключно на думках користувачів і яке підтверджує наше прагнення пропонувати рішення для меблів, які найкраще відповідають потребам людей як на кухні, так і в інших кімнатах будинку. ", - коментує Фабіана Скаволіні, наш генеральний директор. «Якість для нас – це набагато більше, ніж проста ціль. Це бачення. Це метод. Це постійний пошук найкращого, щоб досягти максимального задоволення клієнтів, пропонуючи доступні та дизайнерські колекції, інноваційні за естетикою та функціями».


Україна понад усе!


Хочете якісні меблі, які не мають аналогів? Звертайтеся!


📣салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174📣


Пишіть Viber 📲+38-063-241-58-54Ми знаємо про меблі усе😎


10 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page