top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Витяжки - стильні акценти на кухні

Побутова техніка

Сьогодні розглянемо різні дизайнерські рішення для стильної інтеграції витяжки на кухні. Витяжка – це серце кухні, здатне створити якісне повітря, гарне самопочуття, тишу, енергозбереження, безпеку, світло. Інтегрована чи видима, на стелі чи на стіні, нюанси у виборі моделі багато і всі важливі.


Приготування їжі з підсвічуванням

Витяжка є невід'ємним елементом для професійних кухонь. У цьому конкретному випадку витяжка розташована на острові, а, отже, окремо стоїть, змонтована над плитою, таким чином, втягуючи випаровування, що утворюється, і стає елементом, а також функціональним, головним героєм кухонного середовища. Завдяки своїм відкритим підвісним елементам інноваційна витяжка кухні Mia by Carlo Cracco може вмістити посуд і предмети, корисні для повсякденної кулінарної діяльності. Чудове поєднання різних елементів: анодований алюміній з покриттям Dark Steel для конструкції, сталь і скло Stopsol для полиць.
У капот інтегрована ще одна важлива функція: освітлення. Все більше і більше, кулінарне приготування потребує світла, тому що справжні кухарі розкриваються в деталях. Але витяжка з підсвічуванням — це ще й естетичний елемент атмосфери, що прикрашає домашню інтер'єр.Якщо це красиво, це видно

Витяжки стають головними героями дизайну будинку на кухні. У цій острівній композиції моделі Exclusiva, елегантно поєднуються: глянцевий лак Prestige White та шкіра Pearl Grey, а також дорогоцінні матеріали, такі як Emperador і Carrara мармур, капот покритий модульними панелями зі скошеним дзеркалом з обробкою Stopsol. Усі ці елементи створюють не просто витяжку, а витвір мистецтва.Воно є, але ви його не бачите

У деяких випадках висувна витяжка – це все, особливо якщо мова йде про сучасне та мінімальне середовище.


У цьому випадку висувні капюшони є одним з найбільш інноваційних рішень як з функціональної, так і з естетичної точки зору. Як випливає з назви, коли ми готуємо, вони активуються, щоб виконувати функцію втягування запахів, а потім зникають після вимкнення плити.

Один з прикладів, це висувна витяжка «Downdraft». Якщо Ви її не використовуєте, вона ховається в стільницю острівної композиції кухні Foodshelf.
Промислові прагнення

Настінні витяжки формуються з дорогоцінних матеріалів, які приємні для ока та довговічні. Вони також повинні підтверджують своїм дизайном стиль кухні. У випадку композиції з промисловими характером, вона повинна бути інноваційною і водночас підтримувати традиції. Наприклад, настінна витяжка «Болт» у поєднанні з консоллю для плити в бронзі, щоб краще керувати творчістю на кухні.


Хочеш кухню, яка не має аналогів? Звертайся! салон Scavolini Lviv м. Львів, вул. Городоцька 174

+38-063-241-58-54

Ми знаємо про кухні усе!

7 переглядів0 коментарів

Comentários


bottom of page