top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Вітальня: як обладнати стіниТенденції дизайну створюють різноманітні рішень для будь-яких потреб. Стіни, які обладнанні сучасними елементами обстановки, характеризують її стиль і охоплюють її ефективність, а також сприяють досягненню чудового розподілу простору. Давайте розглянемо декілька різних типів, які ми можемо вибрати залежно від ваших вимог до стилю та потреб вашої родини.
Двостороння стіна

Перегородка з системою «Fluida» Wall System, прикріплена до стелі, дає можливість створити вхід між двома суміжними кімнатами за допомогою системи стінових панелей, контейнерів і полиць, які можна вільно розробити відповідно до наявних розмірів. Завдяки гнучким розмірам він також дає можливість використовувати різні варіанти відкривання відділень (відкриті спереду або з відкидними дверцятами, відкидні дверцята з нижніми петлями або висувні кошики).

Дві сторони означають, що різні кімнати можуть взаємодіяти одна з одною. Одна частина виходить на кухню, а інша — на вітальню, включає відділення з відкритим фасадом і стінні блоки з відкидними дверцятами або нижніми петлями, а також місце для розміщення телевізора для ідеального відпочинку.


Креативні стінові панелі


Панель візуально визначає композицію та виконує технічну допоміжну функцію, допомагаючи фіксувати різні модулі.


У цій композиції Mood фактурна настінна панель із декоративного меламіну Hub Oak є основою, на якій можна динамічно розташовувати полиці та елементи зберігання, показані тут із білими матовими лакованими дверцятами Prestige та матовими лакованими дверцятами зі скляними верхами відповідного кольору.


Більш класична версія, але з сучасним дизайном – це щедра стінна панель у дзеркалі Stopsol від Exclusiva в поєднанні з глянцевим лакованим відтінком Dove Grey інших елементів.

Висячі у повірі


Рішення з настінними базовими блоками також для пропозиції з метрополітенною атмосферою для мінімальної вітальні: закриті та похилі двері з матовим льодовим покриттям у поєднанні з відкритими стінними блоками з металу Prestige White для певної частини будинку, що не залишиться непоміченим.


Форма скла


Чергування матеріалів і обробки перетворює ці обладнані стіни на справжній витвір мистецтва. Скло визначає закриті зони, додаючи легкості всьому, як у цій моделі Carattere, яка підвищує цінність і баланс простору, відведеного для вітальні, завдяки скляним дверям із матовою лакованою рамою Iron Grey і стіною «Fluida».


Україна понад усе!


Звертайтеся!


салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174 📲+38-063-241-58-54Ми знаємо про меблі усе😎9 переглядів

コメント


bottom of page