top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Вітальня і кухня: переваги підвісних меблів

Ідеальне рішення для тих, хто бажає оптимізувати простір, забезпечити елегантність і зручність у прибиранні.


Актуальні тенденцій вносять свої корективи у проектуванні кухні та вітальні, особливо виділяється застосування підвісний меблів.

При виборі підвісних рішень необхідно враховувати, крім маси меблів, також їх масу при повному завантаженні, і бути впевненими в достатній міцності стін!

Які це дає переваги? Давайте дізнаємося про них разом.Неможливо не помітити надзвичайний візуальний ефект, створюваний цією композицією: підвісні тумби полегшують сприйняття габаритів, надаючи всій кімнаті неймовірну легкість.

Окрім підвісної лампи, можна встановити витяжку, яка монтується до стелі і опускається за потреби для приготування їжі на «остріві», стаючи основним елементом приміщення.

Меблі для житлової зони також можуть бути підвісними.

Рішення, яке в поєднанні з навісними шафами, виконаними в тій же концепції, створює особливий оптичний ефект, як ніби шафки прикріплені до стіни як картина.


Переваги Для Вас

У повсякденному житті основною переваг цієї композиції є гарантія абсолютної чистоти.

Завдяки відсутності перешкод у вигляді цоколів або ніжок, підмітання та миття підлоги на кухні або у вітальні стає набагато простіше і гігієнічніше, так як при цьому можна без зусиль дістатися до будь-якої точки.


Хочете якісну кухню, яка не має аналогів? Звертайтеся! салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174 +38-063-241-58-54 Ми знаємо про меблі усе!

17 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page