top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Г-подібні кухні: поради для ідеальних композицій



Практичні рішення, які максимально використовують простір і пропонують візуально дивовижні емоції.


Функціональні кутові кухні – композиції, які ніколи не виходять з моди.

Які вагомі причини їх вибору? Давайте відкриємо їх разом, щоб створити кухню індивідуального розміру.





Коли манить простір, L-подібна кухня відповідає


Поєднання естетичності та практичності, Г-подібне розташування блоків дозволяє створити гарну та зручну кухню навіть у невеликому приміщенні.



Лише подивіться на рішення Easy line, які повністю спрямовані на те, щоб полегшити життя тим, кому потрібно створити обстановку в декілька сантиметрів. У такій конфігурації кухні Urban Minimal зони приготування та миття добре розподілені з обох боків, а базові блоки та стінки з дверцятами використовуються для зберігання. Декоративні меламінові стінки з відкритим фасадом, які оздоблені вгору з розсудливістю та сучасним настроєм, забезпечують рух і легкість.


Максимальна інтеграція для максимального утримання


Крім того, що L-подібні кухні є відмінним рішенням для економії простору, вони створюють всю мальовничу привабливість у великих приміщеннях, де ви можете дати волю своїй композиційній уяві.



Кухню Carattere також можна використовувати в рішеннях, що відтворюють більш класичний стиль. Подібно до цієї версії, що визначається спеціальною індивідуальною формою стінок, дверей і шаф, які також у цьому рішенні надають найменшій стіні елегантності та стилю.



При цьому центральний блок із вбудованою мармуровою плитою, обладнаною задньою панеллю та великою вінтажною витяжкою відіграє першорядну роль.



Одна кухня, багато кухонь


Це більше, ніж кутова кухня: з цієї причини ми хотіли б представити вам це рішення Diesel Open Workshop, яке пропонує надзвичайну гнучкість і модульність своїх елементів.

Диверсифікована система блоків, навіть окремих, як-от із пальниками, ніжками та тарілками явно промислового натхнення. Великі площі з верхньою частиною для створення будь-якої зони підготовки та зони миття, яка завершується простими та мінімальними тридверними шафами.






Хочеш кухню?


Звертайся!




салон Scavolini Lviv


м.Львів, вул. Городоцька 174


+38-063-241-58-54





Ми знаємо про кухні усе!

6 переглядів0 коментарів

コメント


bottom of page