top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Домашній тренажерний зал: необхідне обладнанняЯк створити домашній тренажерний зал за допомогою Gym Space

Надворі ллє дощ? Ти запізнюєшся на роботу? З колекцією Gym Space від Scavolini немає виправдання, щоб не піти в тренажерний зал: це тренажерний зал, який приходить до вас! Читайте далі, щоб дізнатися, що вам потрібно, щоб створити домашній тренажерний зал і яке важливе обладнання вам знадобиться, щоб залишатися у формі!

Гімнастичні стінки

Якщо ви шукаєте найдосконаліший тренажер для домашнього тренажерного залу, тоді вам знадобляться стінки Gymnastics Wall Bars: оновлений і доступний у двох варіантах обробки: традиційнішій з блідого дерева та більш теплій. Gymnastics wall bars - перетворюється в основу, на яку можна прикріпити додаткове спортивне обладнання для домашнього тренажерного залу, а також аксесуари для меблів для ванної кімнати. Зверніть увагу, тут є місце для світильників, гачків, полиць, елементів зберігання та дзеркал, одним словом 2 в 1.Тягова планка

Ви намагаєтеся наростити м’язи у верхній частині тіла? Завдяки тяговій штанзі, Ви отримаєте найкращі результати, і Gym Space має все необхідне для цього.

Крім забезпечення надійного захоплення та належної підтримки вашої ваги, штанга також може використовуватися для кріплення іншого обладнання, такого як кільця, системи TRX або боксерська груша, які чудово підходять для тренування ваших біцепсів.

Лава

Яке найкраще обладнання для преса? Ідеально підходить для основного тренування, а також для тренування рук і плечей з набором гантелей, похила лава обов’язково повинна бути у вашому домашньому тренажерному залі. Прикріпіть його до конструкції Gym Space, тримайте під рукою пляшку води та починайте тренуватися вдома!

Звертайтеся!салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174

+380632415854Ми знаємо про меблі усе!

9 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Commentaires


bottom of page