top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Елегантність кухонь з дверима в алюмінієвій рамі зі скломВибір кухонних шаф з алюмінієвими дверцятами зі склом

Коли справа доходить до меблювання, ретельний вибір меблів має важливе значення для створення функціонального середовища з великим естетичним ефектом. Серед найбільш захоплюючих і модних варіантів кухонні меблі з дверцятами з алюмінієвої рами зі склом виділяються своєю сучасною елегантністю: давайте відкриємо деякі пропозиції разом!
Стінка та колона з дверима алюмінієвої рами зі склом

Давайте почнемо з основ: що характеризує цей особливий тип дверей, це наявність міцної та легкої алюмінієвої рами, яка підтримує скляні панелі, які можна багато налаштувати. Дійсно, фасади пропонують численні дизайнерські можливості. дозволяючи вам налаштувати меблі відповідно до бажаного стилю та потреб вашого оточення.


Чому б не використовувати скло для демонстрації посуду та вінтажних предметів, таких як вази та старовинні тарілки, перетворюючи кухонні колони та стінні панелі на справжні декоративні елементи? Використання скла в меблевих дверцятах також допомагає створити відчуття яскравості та відкритості, роблячи простір більшим – це особливо корисно для маленьких віталень, чи не так?
Острів зі склом

Сучасні кухні – це не тільки функціональні місця для приготування та спільного прийому їжі, але й центр у облаштуванні дому: завдяки фасадам у алюмінієвій рамі зі склом острів стає центром вашого інтер’єру. Насправді ми погоджуємося, що кухні з островами завжди створюють сценографічний ефект, але хіба вам не здається, що модель острова, запропонована колекцією Libra, справді єдина в своєму роді? Нижня частина ідеальна для організації сервірування тарілок і келихів.Настінна книжкова шафа з дверцятами

Універсальність матеріалів дозволяє створювати унікальні аксесуари, здатні адаптуватися до різних естетик, від найсучасніших до найтрадиційніших. Настінна конструкція з дверцятами з алюмінієвої рами зі склом підійде саме вам: вона приносить на кухню ковток свіжого повітря та захищає від пилу всі ваші книги, включно з книгами рецептів.Звертайтеся! салон Scavolini Lviv вул. Городоцька 174

+380632415854 Ми знаємо про меблі усе!

5 переглядів0 коментарів

Comentarios


bottom of page