top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Ергономіка на кухні

Дизайн


Які основні вимоги для красивої, зручної та функціональної кухні?

Проектування кухонного простору має важливе значення для створення затишного та практичного середовища. Зосереджуючись на ергономіці та функціональних можливостях своєї кухні, ви можете рухатися з максимальним комфортом та безпекою, спрощуючи усі процеси.


Коли кухня пряма

Композиція, розташована на одній стіні, є досить поширеним рішенням для обстановки. У такому типі кухні рекомендується, щоб варильна поверхня та зона мийки були розташовані близько один до одного та розташовані посередині, а з боків є місця для зберігання продуктів. Що стосується побутової техніки, то практичніше розміщувати посудомийну машину біля раковини, тоді як духовку та / або мікрохвильову піч, залежно від наявних сантиметрів, можна вставити у колону або напівколонку.


Трикутнику "Так"

Коли у нас є можливість оптимізувати простір, розміщуючи меблі на двох чи трьох суміжних стінах, ми можемо звернути увагу на геометрію для створення так званого операційного трикутника. У випадку кутової кухні, розташованої вздовж двох сторін або з півостровом, створюємо три вершини: варочна, зона мийки та холодильник. Які переваги? Плавні та ефективні рухи, щоб рухатися з максимальною свободою, маючи все під рукою.


Ергономічна острівна кухня

Кухня з островом є альтернативою лінійній кухні і дозволяє створювати окремі операційні зони, але завжди розташовані трикутником. Це рішення, яке пропонує більше місця для зберігання та роботи, щоб легше жонглювати, тобто готування їжі, і бути з гостями. Він також має високий естетичний ефект: покращує вишукане та професійне середовище.


Кухня в Перській затоці

Кухня з трьох сторін ідеально підходить для великих приміщень і певної амплітуди. Цей тип композиції максимально використовує кути та створює різні рішення для складських приміщень, дозволяючи вам мати все під рукою протягом кількох метрів. Меблі U-подібної кухні можна розмістити на кухонних стінах або створити більш оригінальні рішення, наприклад, півострів, з'єднаний з лінійною кухнею за допомогою стійки для закусок, яка буде використовуватися як додаткова стільниця.












Хочете якісну кухню, яка не має аналогів? Звертайтеся! салон Scavolini Lviv вул. Городоцька 174 063-241-58-54 Ми знаємо про меблі усе!

16 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comentários


bottom of page