top of page
Пошук

Зміни гардеробу більше не потрібно боятися!Як створити ідеальний простір гардеробної кімнати? Ось деякі корисні поради для вас.

Зміна сезону обов'язково тягне зміну гардеробу. Настає ключовий момент року, коли подалі в шафу вирушають останні легкі предмети одягу, а їм на зміну приходить одяг для теплої погоди. В такі моменти дуже важливо мати бездоганно організований простір для зберігання одягу, білизни та аксесуарів.


У наш час усі добре розуміють, наскільки цінно підтримувати порядок у всьому, адже це не лише спрощує життя, а й дозволяє економити час. Це перевага, яка не має рівних. Ось чому дуже важливо знати, як спроектувати вбиральню або шафу відповідно до власних побажань, щоб оптимізувати не лише свій час, а й простір.


Рішення антистрес


Нарешті настав час вибрати і придбати шафу або вбиральню, про які ви мріяли. Можливо ви опинилися в ситуації, коли інтер'єр вашого будинку вже оформлений, а ви захотіли додати в нього гардеробну, дізнавшись про всі її переваги і усвідомивши, наскільки таке рішення зменшить стрес у вашому житті. Можливо, ви проектуєте інтер'єр вашого будинку в даний момент і після чергової зміни гардеробу ви зрозуміли, що не зможете жити без максимально ефективно обладнаної шафи.

У будь-якому випадку вам потрібно буде оцінити розміри кімнати, де буде розміщуватися гардероб, і вибрати тип гардеробу, який поєднуватиметься з іншими елементами інтер'єру.Вибір стулок


Гардероб може бути виконаний "без фасадів" або "з" на всю висоту шафи з численними варіантами оздоблення та кольорів. Як альтернативу шафу можна залишити повністю відкритим, щоб завжди мати все під рукою, полегшити доступ до шафи і створити в спальні атмосферу бутика.

Два типи фасадів можна поєднувати з відкритими нішами, щоб створювати динамічні персоналізовані рішення, в яких все чудово організовано та всі речі знаходяться на виду. Такій шафі позаздрить навіть найпопулярніший інфлюенсер!Погляд усередину


Подумайте про все, що може вам знадобитися, щоб втілити в реальність мрію про шафу, в якій все організовано за типом виробу, кольором та сезоном. Щоб реалізувати цю концепцію, що ще вчора здавалася утопією, була створена колекція комплектуючих та аксесуарів, які можна встановити в гардеробі, таких, як полиці, вішалки, ящики для зберігання, кошики і розсувні системи. Завдяки можливості моделювати конструкцію в залежності від власних потреб, можна створювати цілий всесвіт, у якому для кожного предмета гардеробу передбачено своє місце.


Корпус


Гардеробна може бути реалізована в лінійній або кутовій композиції, а також в композиції «затока». Це повноцінна і функціональна модульна несуча конструкція, яку можна адаптувати до розмірів та особливостей приміщення.


Прикладом цього може бути універсальна Система стіни Fluida, предмет меблів для кухонь і віталень, яка у своїй новій інтерпретації, адаптованій для спальні, дозволяє створити зв'язний інтер'єр будинку в бездоганному стилі total look. Система стінки представлена ​​з п'ятьма оздобленнями кольору Білий Чистий, Сіра Чайка, Сірий Залізний, Горіх Garden і Модрина Nuance, які дозволяють реалізовувати гардероб у численних варіаціях.
А тепер ви готові до зміни гардеробу?


Корпус


Гардеробна може бути реалізована в лінійній або кутовій композиції, а також в композиції «затока». Це повноцінна і функціональна модульна несуча конструкція, яку можна адаптувати до розмірів та особливостей приміщення.Прикладом цього може бути універсальна Система стіни Fluida, предмет меблів для кухонь і віталень, яка у своїй новій інтерпретації, адаптованій для спальні, дозволяє створити зв'язний інтер'єр будинку в бездоганному стилі total look. Система стінки представлена ​​з п'ятьма оздобленнями кольору Білий Чистий, Сіра Чайка, Сірий Залізний, Горіх Garden і Модрина Nuance, які дозволяють реалізовувати гардероб у численних варіаціях.


А тепер ви готові до зміни гардеробу?Україна понад усе!Хочете якісні меблі? Звертайтеся!


📣салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174📣

Пишіть Viber 📲+38-063-241-58-54Ми знаємо про меблі усе😎

6 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page