top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Зміни гардеробу більше не потрібно боятися!Як створити ідеальний простір гардеробної кімнати? Ось деякі корисні поради для вас.

Зміна сезону обов'язково тягне зміну гардеробу. Настає ключовий момент року, коли подалі в шафу вирушають останні легкі предмети одягу, а їм на зміну приходить одяг для теплої погоди. В такі моменти дуже важливо мати бездоганно організований простір для зберігання одягу, білизни та аксесуарів.


У наш час усі добре розуміють, наскільки цінно підтримувати порядок у всьому, адже це не лише спрощує життя, а й дозволяє економити час. Це перевага, яка не має рівних. Ось чому дуже важливо знати, як спроектувати вбиральню або шафу відповідно до власних побажань, щоб оптимізувати не лише свій час, а й простір.


Рішення антистрес


Нарешті настав час вибрати і придбати шафу або вбиральню, про які ви мріяли. Можливо ви опинилися в ситуації, коли інтер'єр вашого будинку вже оформлений, а ви захотіли додати в нього гардеробну, дізнавшись про всі її переваги і усвідомивши, наскільки таке рішення зменшить стрес у вашому житті. Можливо, ви проектуєте інтер'єр вашого будинку в даний момент і після чергової зміни гардеробу ви зрозуміли, що не зможете жити без максимально ефективно обладнаної шафи.

У будь-якому випадку вам потрібно буде оцінити розміри кімнати, де буде розміщуватися гардероб, і вибрати тип гардеробу, який поєднуватиметься з іншими елементами інтер'єру.Вибір стулок


Гардероб може бути виконаний "без фасадів" або "з" на всю висоту шафи з численними варіантами оздоблення та кольорів. Як альтернативу шафу можна залишити повністю відкритим, щоб завжди мати все під рукою, полегшити доступ до шафи і створити в спальні атмосферу бутика.

Два типи фасадів можна поєднувати з відкритими нішами, щоб створювати динамічні персоналізовані рішення, в яких все чудово організовано та всі речі знаходяться на виду. Такій шафі позаздрить навіть найпопулярніший інфлюенсер!Погляд усередину


Подумайте про все, що може вам знадобитися, щоб втілити в реальність мрію про шафу, в якій все організовано за типом виробу, кольором та сезоном. Щоб реалізувати цю концепцію, що ще вчора здавалася утопією, була створена колекція комплектуючих та аксесуарів, які можна встановити в гардеробі, таких, як полиці, вішалки, ящики для зберігання, кошики і розсувні системи. Завдяки можливості моделювати конструкцію в залежності від власних потреб, можна створювати цілий всесвіт, у якому для кожного предмета гардеробу передбачено своє місце.


Корпус


Гардеробна може бути реалізована в лінійній або кутовій композиції, а також в композиції «затока». Це повноцінна і функціональна модульна несуча конструкція, яку можна адаптувати до розмірів та особливостей приміщення.


Прикладом цього може бути універсальна Система стіни Fluida, предмет меблів для кухонь і віталень, яка у своїй новій інтерпретації, адаптованій для спальні, дозволяє створити зв'язний інтер'єр будинку в бездоганному стилі total look. Система стінки представлена ​​з п'ятьма оздобленнями кольору Білий Чистий, Сіра Чайка, Сірий Залізний, Горіх Garden і Модрина Nuance, які дозволяють реалізовувати гардероб у численних варіаціях.
А тепер ви готові до зміни гардеробу?


Корпус


Гардеробна може бути реалізована в лінійній або кутовій композиції, а також в композиції «затока». Це повноцінна і функціональна модульна несуча конструкція, яку можна адаптувати до розмірів та особливостей приміщення.Прикладом цього може бути універсальна Система стіни Fluida, предмет меблів для кухонь і віталень, яка у своїй новій інтерпретації, адаптованій для спальні, дозволяє створити зв'язний інтер'єр будинку в бездоганному стилі total look. Система стінки представлена ​​з п'ятьма оздобленнями кольору Білий Чистий, Сіра Чайка, Сірий Залізний, Горіх Garden і Модрина Nuance, які дозволяють реалізовувати гардероб у численних варіаціях.


А тепер ви готові до зміни гардеробу?Україна понад усе!Хочете якісні меблі? Звертайтеся!📣салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174📣

Пишіть Viber 📲+38-063-241-58-54Ми знаємо про меблі усе😎

6 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page