top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Кольорові відтінки меблів


Кольори та матеріали

Меблі, ручки та кольорові деталі все, щоб облаштувати ваш будинок у ваших власних відтінках. Індивідуальні кольори, які передають емоції.
Сьогодні існують нові тенденції: повноколірні елементи обстановки та аксесуарів, які дозволяють створити неповторний настрій. Вони дають нове визначення вашому простору!
Сильна пристрасть до яскравих кольорів

Уявляючи кольори в меблях, кольори для кухні та кольори для вітальні, на думку спадають сміливі комбінації та швидкоплинні модні тенденції. Проте бажання внести у дім сміливі кольори ніколи не переставало хвилювати і створювати контрастні відчуття. Сьогодні ця тенденція охоплює меблі, спираючись на дрібні та великі деталі, але все ще легко (зрештою) замінні.


У кольорових і некольорових кухнях такі елементи обстановки, як візки, тумби та мобільні ящики, крутяться по кімнаті за допомогою моделі Diesel Social Kitchen, роблячи індустріальне середовище грайливим і молодим.Спокій з барвами природи

Увійшовши в будинок і відчувши зв’язок із зовнішнім середовищем, ви відчуєте себе частиною природи з її кольорами та формами.


Для вітальні відкриваються безмежні можливості, натхненні природною красою, завдяки моделі стільців Blitz з полікарбонату, доступній у різнокольорових червоних, копчених і зелених варіантах. Поєднується з сучасними, класичними або монохромними меблями, щоб надати свіжого повітря найпростішим композиціям.


У вітальні створюються відчуття бархатистого і м’якого матеріалу. Килимок має короткий ворс і безліч колірних варіацій. Ідеально підходить для прикраси вітальні своєю ніжною фактурою.
Вишуканість «металевого» кольору

Щоб облаштувати вітальню з пропозиціями вишуканого престижу, варто розглянути глянсовий лак у кольорі Titanium Grey у поєднанні з круглими ніжками та ручками з глянцевим золотим покриттям для окремо стоячих меблів. Чудова збалансована композиція, яка зосереджена на найрішучіших ідеях.

Хочеш меблі, які не мають аналогів? Звертайся! салон "Scavolini Lviv" м.Львів, вул. Городоцька 174 063-241-58-54 Ми знаємо про меблі усе!

12 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page