top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Консоль для вітальні


Консольний столик ідеально інтегрується в будь-яке середовище, також його можна використовувати в різних цілях: у вас вже є ідеї? Виберіть ідеальну консоль для ваших потреб! Унікальний твір

Фоторамки, лампи, орнаменти: консолі ідеально підходять для розміщення ваших улюблених аксесуарів. Як варіант, завжди все можна сховати у шухляди :)


Вишуканий предмет меблів Exclusiva зі шкіряними фасадами в поєднанні з верхньою та бічними частинами в матовому лаку: це справді зачаровує, чи не так? Ви можете уявити його красивим у вітальні, непомітно зберігаючи ваші особисті речі та гордо демонструючи декоративні. Для більш обтічного, але однаково елегантного та ефектного дизайну ми також можемо порекомендувати підвісні основи зі шкіри з того ж проекту, що підтримуються ексклюзивними ніжками з хромованим покриттям.


Топовий предмет меблів

Якщо ваша мета — модернізувати меблі у вітальні, міцна структура, суттєві лінії та гламурний колір є обов’язковими атрибутами. Зверніть увагу на ідеальний консольний столик моделі Formalia! Без ручки, з потрійною шухлядою та подвійною полицею, ця шафа іржастого кольору швидко стає незамінною для зберігання посуду та склянок під рукою або для розкладання журналів, усе в максимальному стилі. Як ви думаєте, теплі кольори можуть легко поєднуватися з вашим диваном і стінкою? Тоді дозвольте підкорити себе фасадам з матовою лаковкою та скляною верхньою поверхнею марокканського кольору: стримана, але дуже ефектна, ця консоль діє як полиця для світильника у вітальні та водночас звільняє вас від предметів, які захаращують кімнату.Україна понад усе!


Звертайтеся!

салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174 📲+38-063-241-58-54Ми знаємо про меблі усе😎


9 переглядів0 коментарів

Comentários


bottom of page