top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Кухня та вітальня LiberaMenteЗ моделлю Scavolini LiberaMente ви зможете створити кухню та вітальню своєї мрії!

Незалежно від того, купили ви нещодавно нерухомість чи вирішили оновити її зовнішній вигляд, пам’ятайте про цю мантру: меблі повинні характеризувати вас. Щоб досягти такого відчуття домашнього затишку, надзвичайно важливо, щоб домашнє середовище було не лише добре обладнаним, але й, перш за все, спроектованим відповідно до ваших потреб та особистості. З чого почати? Не панікуйте: у цій статті ми пояснимо, чому з моделлю Scavolini LiberaMente ви зможете створити кухню та вітальню своєї мрії!


Максимальна свобода композиції

Якої форми ваша ідеальна кухня? Від лінійних до кутових композицій, від острова до півострова: LiberaMente пропонує універсальні рішення, ідеальні для будь-якого використання та відповідні до функціональних вимог. Прості, але яскраві силуети, чіткі геометричні форми та функціональний дизайн моделі дозволяють створювати різноманітні конфігурації кухні, ідеально підходять для неквапливого приготування їжі за плитою, а також для насолоди проведенням часу з родиною та друзями.


Більше кольорів у вашому повсякденному житті

Матеріали моделі також на передньому плані: ламінат під мармур, доступний для дверей і стільниць; теплий декоративний меламін з ефектом волоського горіха та декоративний меламін з дубом, усі з вертикальним зерном; текстурований ефект Biomalta; привабливі лаки з металевим ефектом.


Крім того, чи знаєте ви, що якщо ви обираєте LiberaMente, навіть ручку посудомийної машини можна покрити лаком? Усі ці стильні варіанти, і всі ваші, для справді вражаючої кухні.


У вітальні також відчувається LiberaMente

Ви можете валятися, дивитися епізод за епізодом, пліткувати: життя у вітальні фантастичне, вам не здається?!


Знову ж таки, можливі конфігурації нескінченні: базові блоки, елементи з відкритим фасадом, полиці, ексклюзивні стінні системи. Якщо ви любите кольорові меблі, підкреслюючи силуети та матеріали сучасного дизайну, ви можете вибрати базові блоки та плінтуси того самого кольору, як і на кухні.


Україна понад усе!Звертайтеся!

салон Scavolini Lvivвул. Городоцька 174 📲+38-063-241-58-54Ми знаємо про меблі усе😎

12 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page