top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Кухня і вітальня в open space: разом чи окремо?Ось 3 ідеї поділу їдальні та вітальні

Відвідавши кілька будинків, вас також вразили ті, у яких кухня та вітальня розташовані на відкритому просторі? Об’єднання їдальні та вітальні зараз є дуже трендом, але коли ви відчуваєте простір, також може виникнути потреба розділити два середовища, що ще більше обмежить їхні функції. Отже, ось 3 ідеї, як розділити кухню та вітальню створюючи openspace!Розділова «стіна»

Ми впевнені, що можна розділити кімнату надвоє без стін, як? Є система, і це система стін. Таке рішення не тільки виконує роль роздільника між кухнею і вітальнею, але і виконує практичну і декоративну роль. Насправді, цю конструкцію можна персоналізувати, оснастивши її полицями, відкритими відділеннями та закритими стінками? Таким чином, система стін дозволяє виставляти декоративні предмети, книги або навіть кухонне начиння. Крім того, вибір дорогоцінних матеріалів і вишуканої обробки робить цей елемент центром відкритого простору, забезпечуючи при цьому розумне та функціональне розділення між кімнатами.


Розділіть відкритий простір диваном

Навіть такий предмет меблів, як диван, може стати символічною межею між кухнею та вітальнею, створюючи плавний перехід між двома просторами. Виберіть дизайнерський диван, який гармонійно поєднується з обома зонами, можливо, вибравши кольори та тканини, які нагадують кухонні модулі. Ідея полягає в тому, щоб розташувати крісло стратегічно, створивши своєрідний «острів», який тонко розмежовує зони для приготування їжі та відпочинку, але не закриває їх повністю.


Сховайте кухню на відкритому просторі

Що може бути кращим способом візуально розділити кухню і вітальню, ніж змусити одну з двох кімнат зникнути? Прихована кухня — це те, що вам потрібно: завдяки гардеробам або панелям можна вмістити техніку та всю кухню, не виходячи з поля зору, коли вона не використовується. Цей варіант дозволяє не тільки відокремити відкритий простір, вміло приховавши робочі зони, але й зберегти високий естетичний і функціональний рівень меблів.
Звертайтеся!
салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174

+380632415854
Ми знаємо про меблі усе!

10 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page