top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Кухня Diesel Get TogetherМеблі

Diesel Living і Scavolini знову вражають: ось Diesel Get Together, стилістична еволюція бестселера Diesel Social Kitchen

Результат співпраці між Scavolini та брендом Diesel Living - це кухня Diesel Get Together, яка ідеально втілюється в нову концепцію кухонного середовища, призначеного як місце для спілкування та домашнього комфорту. У цій статті ми визначаємо відмітні ознаки моделі та ті, що спільні з бестселером Diesel Social Kitchen, підкреслюючи загальну синергію між дизайном і модою: найочевидніше вираження якості Made in Italy!


Нюанси та текстури з сильним естетичним ефектом

Кухня представляє нову палітру кольорів і текстур, яка варіюється від яскравих і живих відтінків до більш нейтральних тонів, але з сильним характером. Яскравим прикладом є композиція зі структурою Anthracite Fabric, зі шпонованими дверцятами Ruxe Blue та декоративними Ink Black: чудовою новинкою від Diesel Get Together є фактично двері з ефектом дошки, де ви можете записати свій список покупок або ласкаве повідомлення для близьких.Культова колекція Misfits також пропонує композиції з островом, яка представляє візок Misfit Cart, пофарбований у блідо-рожевий колір, і абсолютно новий міст Misfit, який, на відміну від Misfit Chest, має більш подовжену форму.

Хоча комбінації кольорів і матеріалів потенційно нескінченні, ми можемо сказати, що беззаперечним головним героєм кухні є титан, обраний для покриття дверей з алюмінієвої рами, оснащених м’яким промисловим склом, і полиць.


Але є ще більше: Diesel Get Together представляє ексклюзивну панель аксесуарів для основ і ручок, також пофарбовану в титановий колір, яка допомагає надати моделі промислового відбитку та, водночас, привести в порядок, гарантуючи максимальну практичність у захопленні інструменту. Україна понад усе!Хочете якісні меблі, які не мають аналогів? Звертайтеся!📣салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174📣Пишіть Viber 📲+38-063-241-58-54


Ми знаємо про меблі усе😎9 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page