top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Кухня Diesel Get TogetherDiesel Living та Scavolini досі вражають! Модель Diesel Get Together - це стилістична еволюція бестселера Diesel Social Kitchen.


В результаті співпраці між Scavolini та брендом Diesel Living була створена кухня Diesel Get Together, яка ідеально втілює в собі нову концепцію кухонного середовища, призначену для спілкування та домашнього комфорту. У цій статті ми розповімо про відмінні характеристики моделі та спільні риси з бестселером Diesel Social Kitchen. Ця модель вдало підкреслює повну синергію між дизайном та модою: найяскравіший вираз якості Made in Italy!Відтінки та текстури з сильним естетичним ефектом


Кухня представляє нову палітру кольорів та текстур, починаючи від яскравих та насичених відтінків до більш нейтральних тонів, але з сильним характером. Яскравим прикладом є композиція з корпусом кольору Тканина Антрацит. А також, дверка у шпоні Ruxe Blue та декоративним облицюванням Ink Black - це фасад з ефектом грифельної дошки, на якій ви можете записати список покупок або ласкаве повідомлення для ваших близьких.Культова колекція Misfits також представлена ​​з новими нюансами та елементами зберігання: ми знаходимо її в композиції з островом, в якому є візок Misfit Cart у кольорі Dust Pink та абсолютно новий елемент Misfit Bridge, який, на відміну від Misfit Chest, має більш подовжений силует, пропонується з великими відкритими нішами або фасадами для тих, хто шукає більше місця для повсякденних предметів.


Відмова від буденності: Титан

Хоча поєднання кольорів та матеріалів потенційно нескінченні, ми можемо сказати, що безперечним головним героєм кухні є колір Титан, вибраний для покриття алюмінієвої рами фасад з литим склом Soft Industrial Glass та полиць.


Але є ще дещо: Diesel Get Together представляє ексклюзивний рейлінг для аксесуарів для тумб і ручок, завжди пофарбований у колір Титан, який допомагає надати моделі індустріальний відбиток і водночас зробити кухню впорядкованою, забезпечуючи максимальну практичність зберігання приладдя.


Цього не достатньо? Опору, пофарбовану в колір Титан, також можна знайти у стійці для сніданку, що ідеально підходить для насолоди сімейним бранчем або потягування напою після роботи з друзями.Цього не достатньо? Опору, пофарбовану в колір Титан, також можна знайти у стійці для сніданку, що ідеально підходить для насолоди сімейним бранчем або потягування напою після роботи з друзями.


Деталі, натхненні індустріальним дизайном

Ексклюзивний дизайн високого столу – це лише один із прикладів пильної уваги до деталей, що робить цей проект унікальним. Модель характеризують багато інших унікальних деталей, таких як металеві елементи, акцентовані гвинти і різні типи ручок, врізна і дві ручки-місток, які посилюють всю сміливість дизайну Diesel Get Together.


Чи можете уявити собі цю чудову кухню у вашому будинку?


Україна понад усе!


Звертайтеся!

салон Scavolini Lvivвул. Городоцька 174

📲+38-063-241-58-54Ми знаємо про меблі усе😎

10 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page