top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Кухня MiraЩо робить нову модель кухні Mira такою особливою?

Давайте поговоримо про Вашу кухню: Ви все ще не впевнені, як обставити кухню? Ми впевнені, що як тільки Ви дізнаєтесь про подробиці нової моделі Mira, у Вас залишиться лише сумнів, яку композицію вибрати. Ось основні елементи колекції, відзначені безпомилковим італійським смаком, розробленим Vuesse.
«Накладне» рішення над стінним блоком

Незалежно від того, чи у Ви обираєте першу кухню чи у Вас уже є досвід, одна з найголовніших потреб на кухні - це достатньо місця, як для приготування їжі, так і для впорядкування комори та посуду. Щоб задовольнити цю потребу, модель Mira передбачає ексклюзивне рішення «над головою» над стінним блоком, розроблене, спеціально для того, щоб заощадити дорогоцінний простір угорі та в той же час зробити композицію легшою.
Двері з врізним профілем


Інші відмінні риси проекту включають бічні панелі з врізним профілем і дверцята з L-подібним профілем: ці системи відкривання підкреслюють сучасний і мінімальний стиль кухні. Шафи, доступні для створення функціональних і динамічних зон, здатних задовольнити повсякденні потреби. Проте елегантність і стриманість – це не єдині слова, якими можна описати дизайн цієї кухні: вишукані естетичні комбінації та вишукані фактурні елементи роблять Mira справді елегантною, підтверджуючи її як ідеальний вибір для виділення вітальні.
Витяжка настінна "Clopen"

Чи знаєте ви, що витяжку також можна монтувати за допомогою ексклюзивного ефекту ламелей? Дійсно, те, що на перший погляд виглядає як стінка, насправді приховує витяжку: перевага? Прилад виконує свою роботу та всмоктує всі запахи, що виникають під час приготування їжі, коли ви експериментуєте зі своїми кулінарними навичками, без шкоди для привабливої естетики вашої кухні.


Моноблочна мийка "Contempo"

Кожна композиція Mira, від кухні з островом до лінійної конфігурації, пропонує всі зручності, щоб ефективно проводити час на кухні. Зверніть увагу на моноблочну раковину «Contempo» з синтетичного антибактеріального матеріалу: вам не здається, що це справжня перлина дизайну?
Звертайтеся! салон Scavolini Lviv вул. Городоцька 174 +380632415854 Ми знаємо про меблі усе!

8 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page