top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Меблі зі склом для вашої вітальніСкляні меблі та аксесуари мають позачасовий дизайн і сучасну функціональність

Вітальня – це серце дому, місце, де ви можете зібратися з родиною та друзями, щоб разом провести особливі моменти. З цієї причини облаштування вітальні необхідно подбати до найдрібніших деталей, створюючи затишну та естетично привабливу атмосферу. Ви шукаєте натхнення? Однією з найбільш захоплюючих і позачасових тенденцій є розташування меблів зі скляними фасадами, воно створює вишуканий стиль та елегантність кімнаті.
Більше світла в інтер'єрі

Використання скла в інтер’єрі має значну перевагу: воно відбиває та розсіює світло по всьому простору, завдяки чому воно здається більшим. Цей фактор, безумовно, виявляється корисним, якщо вам потрібно облаштувати невелику вітальню або кімнату з обмеженим природним освітленням. Обов’язковими предметами меблів є: тумби, стінки з алюмінієвими та скляними дверцятами, низькі столики зі скляною стільницею, закриті книжкові шафи, системи скляних стін, основи зі скляною стільницею чи дверцятами. Якщо ви обираєте шафи-вітрини, ви також можете додати внутрішнє освітлення, щоб створити ще більш привабливу атмосферу.Організуйте та відобразіть

Ви любите збирати свої спогади у вигляді сувенірів, книг або фотографій? Меблі зі скляними дверцятами дають можливість демонструвати декоративні предмети та особисті колекції в стриманому, але добре помітному вигляді. Щоб не хвилюватися про пил або бруд, ми радимо вибирати закриті вітрини, які можуть прикрасити ваші улюблені предмети та водночас захистити їх від плину часу.


Види скла

Ваш особистий стиль і естетика вітальні впливають на вибір скляних меблів. Ще одна перевага скла полягає в тому, що він є універсальним матеріалом, який добре поєднується з різноманітними стилями меблів: якщо ваша вітальня має мінімальний дизайн, вибирайте меблі з простими лініями, з прозорими скляними дверцятами, кольоровим склом або іншими типами, наприклад димчасте скло; якщо ви віддаєте перевагу більш класичному стилю, шукайте меблі з прикрашеними скляними дверцятами або прикрашені вишуканими деталями, наприклад, чудовими ручками.Технічне обслуговування та догляд

Хоча, з одного боку, меблі зі скляними дверцятами можуть бути красивими та функціональними, з іншого боку, вони потребують більшої уваги з точки зору догляду. Насправді скло легше збирає відбитки пальців і пил, ніж інші матеріали, тому вам доведеться бути готовим регулярно чистити кожну поверхню, віддаючи перевагу тканинам без ворсу, щоб ваші меблі завжди залишалися блискучими та без розводів.

Звертайтеся!


салон Scavolini Lviv вул. Городоцька 174 +380632415854 Ми знаємо про меблі усе!


9 переглядів0 коментарів

Comentários


bottom of page