top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Меблі з вітринами для сучасної вітальніШукаєте меблі для сучасної вітальні? Ось як обставити її красивими та функціональними сервантами


Символ позачасового стилю - вітрини, повертаються до сучасної вітальні, надаючи їй елегантності та вишуканості. Які варіанти обрати: комбіновані стінки або сервант, який окремо стоїть? Зверніться до наших порад, щоб вибрати найкраще рішення для своєї вітальні!


Місткий сервант


Нам добре відомо: у сучасній вітальні потрібен порядок, щоб за короткий час знайти будь-яку річ і повною мірою насолодитися фізичним та розумовим відпочинком. Крім надання кімнаті ще більш затишної атмосфери, вітрину можна використовувати як сервант для зберігання такого столового приладдя, як тарілки та келихи, або для зберігання старого сімейного альбому, який ви любите гортати на дивані в хвилини ностальгії.


Вишуканий предмет меблів


Сучасна вітальня не може обійтися без чорно-білої шафи-вітрини з простими, але вишуканими лініями: наша пропозиція - система стінки Status Nero моделі Formalia - відрізняється навісною шафою та стільницею з лакованим оздобленням кольору Білий Prestige та навісною шафою з фасадом у алюмінієвій рамці і зі склом.Це компактне рішення, яке, як бачите, не позбавлене стилю: ми впевнені, що ви вже вигадали, що в нього помістити, створивши типовий мінімалістський, але водночас функціональний інтер'єр.


Підвісні вітрини


Різноманітні полиці, розділові панелі та стелажі: елементів зберігання ніколи не буває достатньо для розміщення книг, бабусиного столового срібла. Саме тому поєднання системи стінки із підвісними вітринами може стати правильним рішенням для оптимізації простору та персоналізації композиції.Вітальня Evolution демонструє нам це, поєднуючи підвісні шафи зі скляними фасадами Screen та алюмінієвими рамами в обробці кольору Антрацит. Оброблене скло відрізняється особливою красою і дозволяє охочим поглянути на вміст шафи. Ви можете бути впевнені, що вишукані деталі вітрин привернуть увагу гостей!


Звертайтеся!салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174 📲+38-063-241-58-54Ми знаємо про меблі усе😎8 переглядів0 коментарів

Σχόλια


bottom of page