top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Меблі натуральних кольорів для кухні та вітальніЯк використовувати натуральні кольори на кухні та у вітальні?

Кольори землі пропонують тисячі різноманітних відтінків, які адаптуються до різних стилів меблів. Якщо ви створюєте спокійну атмосферу в домі, зверніть увагу на природні кольори при виборі стін і/або меблів для кухні та вітальні. Природні кольори створюють теплі та затишні зони, одним словом, все для спокійного відпочинку . Але давайте разом подивимося кілька прикладів меблів у природних тонах!
Кольори землі

Усі кольори, натхненні та пов’язані безпосередньо з природою, від теракотового до оливково-зеленого, від коричневого до охристого, можуть перетворити приміщення на спокійні та приємні місця для життя.


Кухонні шафи природніх кольорів

Для кухні коричнева палітра, безперечно, є виграшним вибором: вонастворює атмосферу затишку і спокою.


Для елегантної кухні варто звернути увагу на поєднання настінних елементів земляних кольорів, базових блоків і високих блоків зі світлою керамічною стільницею або кухонною стільницею під камінь: коричнево-біле саме це поєднання створює вишукане та чисте приміщення.Ще один ефективний спосіб використання натуральних кольорів на кухні – аксесуари: як щодо того, щоб обставити стіл і стільці теракотовими або коричневими відтінками?Меблі для вітальні натурального кольору

Земляні кольори сприяють розслабленню, то чому б не використовувати їх також у вітальні? Настінні системи та підвісні базові блоки кольору іржі знаходять своє місце у вітальні Scavolini.Ще один трюк для оформлення вітальні в натуральній палітрі – вибрати світильники та дивани теракотового кольору: вони відразу створять враження м’якості та зручності використання.
Стіни натурального кольору

Боїтеся захопитися меблями, створивши ефект безладу? Якщо ви любите ці відтінки, вихід — пофарбувати стіну в натуральний колір: серед найпопулярніших — стіна кольору сієни!


Звертайтеся!


салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174

+380632415854Ми знаємо про меблі усе!

7 переглядів0 коментарів
bottom of page