top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Моделі кухонних витяжок

Слава Україні! Героям Слава!


Віримо в ЗСУ та сили Тероборони! Разом до перемоги💪Витяжка для кухні: функціональний і декоративний прилад

Витяжка, необхідний кухонний прилад, який допомагає боротися з парою і запахами, а також завдяки різним моделям можна вдало підкреслити стиль усіх меблів. Ви віддаєте перевагу класичному чи сучасному дизайну? Давайте разом дізнаємося деякі з доступних продуктів!


Настінна витяжка

У традиційній формі витяжка має прямокутну форму і кріпиться до стіни, створюючи простір між кухонними меблями. Одним з них є витяжка моделі Baltimora, яка ідеально вписується в контекст і прикрашає усю кухню, а також пропонує бічні відкриті елементи, корисні для зберігання банок і посуду.


Втім, настінна витяжка може представляти і ультрасучасний дизайн, відступаючи від канонічних ліній і демонструючи вишукані та незвичайні форми: приклад? Вертикальна, вставлена в лаковану композицію Blu Moon, зі світлодіодним освітленням і скляною панеллю: справжній гімн класу та сучасності. Вбудована витяжка

На відміну від попередньої моделі, вбудовану витяжку не видно. Вона вбудовується в предмет меблів, ідеально поєднується з кухнею і таким чином забезпечує візуально чисте та охайне середовище.Стельова витяжка

Витяжка закріплена на стелі, цей тип витяжки особливо підходить для кухонь з островом або півостровом, стаючи серцем затишного простору.


З сильним візуальним ефектом, це, безумовно, модель, запропонована кухнею Character з глянцевим лаком Prestige White, яка має великий, але тонкий камін, освітлений прозорими скляними вставками, які в той же час витончують всю композицію.


Слушною альтернативою є плаваюча витяжка, запропонована Evolution, прямокутник із заокругленими кутами, який майже зливається з дизайнерською люстрою, захоплюючи погляди кожного гостя.


Висувний капюшон

Нарешті, останньою межею витяжок є висувна, яка ідеально вписується в кухонну поверхню, з’являється, коли це потрібно, простим жестом, а потім непомітно зникає після використання.


Україна понад усе!


Хочете якісні меблі, які не мають аналогів? Звертайтеся!


📣салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174📣


Пишіть Viber 📲+38-063-241-58-54

Ми знаємо про меблі усе😎9 переглядів0 коментарів

Comentarios


bottom of page