top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Мій дім, надійна гаваньМісця та кімнати, в яких ми живемо, місця, де ми почуваємося вільними та захищеними щодня.

Дім — це набагато більше, ніж просто фізичне місце. Це все, чим ми є, чим ми живемо. Він завжди був нашою безпечною гаванню, яка радо приймає нас і заспокоює; внутрішній простір, де кольори, запахи та почуття пронизують його та ідентифікують його. Як ми можемо зробити цей простір затишним і унікальним, зручним?

Створіть своє безпечне місце

Дім, у якому можна почуватися в безпеці, можна трактувати по-різному, залежно від звичок і потреб його мешканців.


Почнемо з кухні, з меблів, кольорів і приладів, з яких вона складається. Всесвіт, у якому можна вільно пересуватися, але не забуваючи про практичність. Простір в якому можна шукати нові форми, матеріали та оздоблення з повною ефективністю та безпекою.


Кухня, розроблена відповідно до побажань тих, хто живе в ній щодня, як професійне місце, де можна виразити якості, гідні шеф-кухаря, підвищити своє функціональне покликання або де можна насолоджуватися знайомою інтимністю та моментами спілкування.


Комфортне проживання

«Я хочу піти додому. Де дім? Дім – це місце, де я можу бути спокійним».


Цей актуальний, відомий текст із пісні Джованотті підсумовує концепцію дому, де можна проводити час із повним спокоєм. Вітальня – це кімната, де можна відпочити в кінці робочого дня, безпечна гавань, де можна присвятити свій час своїм вподобанням. Важливо, щоб дім створював відчуття комфорту та гармонії, щоб він був ретельно обставлений, витончено поєднував кольори.Будинок повинен створювати глибоке відчуття спокою та гостинності.


У якій кімнаті дому ви почуваєтеся найбезпечнішою та захищенішою?


Перегляньте моделі кухонь та віталень, щоб створити обстановку, яка підійде саме вам, щоб любити вас і побалувати себе. Тому що #ВашДімЛюбитьВас! Україна понад усе!


Звертайтеся!

салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174 📲+38-063-241-58-54Ми знаємо про меблі усе😎

7 переглядів0 коментарів

תגובות


bottom of page