top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Нова модель кухні MIRAПані та панове, ось нова модель кухні: Mira


Дизайнерське бюро Vuesse design створило нову модель, в якій увага до деталей переплітається з якісними матеріалами створюючи неповторний стиль. Scavolini представляє нову кухню Mira.

Цікаво переглянути деталі? Продовжуйте читати!
Універсальні композиції

Вам більше подобається лінійна, кутова кухня, з островом чи півостровом? Модель кухні Mira виконає будь-яке ваше бажання завдяки цікавим модульним елементам, які поєднуються разом, щоб створити кухню вашої мрії. Насправді дизайн зони вітальні стає дитячою грою: геометричні лінії надають ритму композиції, характеризуючи кухонне середовище разом із новими оздобленнями та витонченими нюансами, такими як декоративні планки, які додаються до багатьох матеріалів, які вже є в наявності.
Сучасна та витончена кухня

Але який настрій панує на кухні? Стилістичний код цієї нової моделі, створений для тих, хто шукає чистий дизайн, який водночас є елегантним і не відмовляється від практичності у використанні. І ми також врахували це при виборі систем відкривання дверей: двері з профілем "L" є відмінною рисою Mira і можуть комбінуватися з типами Плоский або Круглий паз, на вибір відповідно до ваших потреб.

Увага до найменших деталей

Краса в деталях кожної конфігурації, наприклад, бокова панель із пазом. Подібні деталі вказують на постійне прагнення до досконалості для кухонь, які змушують вас закохуватися все більше з кожним днем.

Звертайтеся! салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174 📲+38-063-241-58-54 Ми знаємо про меблі усе😎


10 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page