top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Нова модель Libra


Кухня Libra: вишукане обличчя сучасності

Якщо ви плануєте змінити зовнішній вигляд вашої кухні, ви, напевно, шукаєте функціональні композиції, які відповідають вашому смаку. У цій статті ми докладно розповімо вам, чому ви не зможете встояти перед новою кухнею Libra!


Організовуйте та покращуйте простір

Композиція Libra, спроектована студією Vuesse, організовує простір практичним чином, маючи основні елементи вздовж однієї стіни, поряд з колонами. Ця модель, не займає центрального простору, чудово підходить для довгих і вузьких кімнат, але водночас дозволяє оформляти інтер'єри найрізноманітніших просторів, забезпечуючи максимальну персоналізацію модулів.Поряд з універсальністю, ще однією перевагою моделі Libra є її незаперечна чарівність: такі меблі чудово впишеться як у класичний, так і сучасний мінімалістичний інтер'єр. Меблі підкреслять композицію кухні та створять дуже тонкий, вишуканий настрій.Справляйте враження вишуканим та сучасним дизайном меблів


Крім оздоблень естетичну цінність моделі Libra також підвищує дизайн плоских фасадів квадратної форми завтовшки 22 мм. Фасади, що відкриваються за допомогою пазів, є не тільки функціональним елементом меблів, але й відіграють важливу естетичну роль, повною мірою демонструючи красу оздоблень фасадів.Дизайнерські фасади з лакованим глянсовим або матовим оздобленням представлені також в унікальній версії з дощатим фасадом з вертикальним або горизонтальним візерунком. Таке оздоблення справляє велике враження не лише візуально, а й тактильно.
Хочеш якісні меблі? Звертайся!

салон Scavolini Lviv вул. Городоцька 174 063-241-58-54 Ми знаємо про меблі усе😎


9 переглядів0 коментарів

댓글


bottom of page