top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Нова Муза на кухніШукаєте натхнення для своєї кухні? Обирайте нову модель Musa

Якщо це правда, що готувати їжу легше на красивій та організованій кухні, з новою моделлю Musa ви можете по-справжньому насолоджуватися варильною панеллю.Сучасна кухня


Не можна сказати, що кухня Musa не має сучасного стилю: запропонована композиція з островом відповідає останнім тенденціям дизайну, пропонуючи багато місця для приготування, сервірування та організації страв. На додаток до поєднання раковини, зони для приготування їжі та робочої поверхні, острів також має базові блоки для зберігання, які ідеально підходять для зберігання посуду, скатертин і всіх необхідних повсякденних речей.

Більше того, ми впевнені, що вам сподобається ідея мати можливість стежити за приготуванням будь-якої їжі, водночас розважаючи своїх гостей?! Зберіть друзів навколо півострова, посадивши їх на високі табурети: буде місце для спілкування.…але не такий, як інші


Якщо кухонна композиція з островом створює вражаючий ефект сама по собі, то особлива спеціальна форма матеріалів лише посилить це: відмінною рисою проекту Musa є впровадження плоских ламельних дверей у поєднанні з вибором міцних ручок.

Щоб завершити колекцію матеріалів, також є блок зі скляним фасадом, який полегшує лінійні та компактні високі блоки, підкреслюючи тонку душу всього проекту, яка органічно вписана в сучасний дизайн.Іншими словами, ми говоримо про мінімальну за структурою кухню, але витончену за своїми аксесуарами та деталями, які збагачують її стилем, створюючи теплу та гостинну атмосферу. Вам достатньо цікаво дізнатися більше про всі доступні кольори?Хочеш якісні меблі? Звертайся!

салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174

063-241-58-54


Ми знаємо про меблі усе😎

9 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page