top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Облаштування маленької вітальні в сучасному стилі


Невеликий посібник для невеликої житлової площі

Облаштування маленької вітальні може бути складним завданням, але за допомогою правильного поєднання меблів можна перетворити навіть найбільш обмежені простори в сучасні та затишні вітальні. Ось довідник із кількома практичними порадами щодо облаштування маленької вітальні в сучасному стилі, використовуючи креативність та увагу до деталей.

Світлі та нейтральні кольори

Вибір палітри світлих і нейтральних тонів важливий для візуального розширення простору. Вибирайте такі кольори, як білий, бежевий, світло-сірий або пастельні, щоб забезпечити проникнення природного світла та створити відчуття відкритості.

Ви занадто любите яскраві відтінки, щоб від них відмовитися? Кольорові акценти можна додати за допомогою аксесуарів для меблів: від абстрактних постерів до мінімальних декоративних предметів, виберіть аксесуари з сучасною привабливістю, які виражають вашу індивідуальність.

Легкі меблі, що економлять місце

Як оформити маленьку затишну вітальню? Ідіть вгору. Знову ж таки, з метою надання простору вітальні, ми пропонуємо вам максимально використати висоту, віддавши перевагу стінним системам, полицям і книжковим шафам на противагу масивним меблям, які інакше займали б значну частину кімнати.

Що стосується дивана для невеликої вітальні, диван із відділенням для речей або дизайнерське крісло можуть стати розумним рішенням, щоб максимально збільшити наявний простір, створюючи затишок.

Дзеркала

Ми знаємо, що дзеркала — це спосіб зробити кімнати більшими та світлішими. Розмістіть велике дзеркало на стратегічній стіні, щоб відбивати природне світло та створювати відчуття вільного простору. Ви також можете вибрати дзеркальні меблі або аксесуари, щоб прикрасити вашу сучасну вітальню.


Освітлення

Центральний підвісний світильник або прожектори? Освітлення також відіграє фундаментальну роль в облаштуванні маленької вітальні, допомагаючи створити приємну атмосферу. Базуючись на плані поверху вітальні, оцініть, де розмістити світильники, щоб рівномірно освітлювати кімнату, завжди віддаючи перевагу настінним або стельовим рішенням, а не торшерам, щоб оптимізувати невеликий простір.
Звертайтеся!
салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174

+380632415854
Ми знаємо про меблі усе!15 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page