top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Організована колона

Зручні і функціональні меблі для зберігання

Якщо ви любите порядок і добре організований будинок модульні шафи і колони - найкраще рішення для вас! У них можуть розміщуватися полички, ящики, глибокі кошики або побутові електроприлади: безліч рішень з однією головною метою - сховати і мати легкий доступ до всього необхідного.Естетичне зберігання

Для професійного повара, який живе в кожному з нас, потрібні елементи, які можуть створити комфортний простір під індивідуальні потреби. Модель Mia by Carlo Cracco являє собою нову концепцію модульних меблів, що дозволяє розширити місткість тумб і навісних шаф.
Максимальна Ефективність Для Готування І Спільного Проведення часу

Простора кухня, обладнана функціональними побутовими приладами, аксесуарами і необхідним для роботи місцем: в цьому просторі, призначеному для готування і спільного проведення часу, ми знаходимо елементи, що підкреслюють лаконічність інтер'єру.


Елегантне І Функціональне Відкритий Простір

Будинок, в якому не існує кордонів, в якому меблі і функціональні зони взаємодіють один з одним, тому книжкова шафа входить в кухню, а кухонні меблі ідеально вписується у вітальню. Специфічне функціональне призначення кухні стирається і вона інтегрується у вітальню, використовуючи нові композиційні можливості.

Модель Foodshelf - це інноваційна відповідь сучасним житловим рішенням, в яких "розмиваються" кордони багатофункціональних просторів кухні та вітальні, а їх характеристики змішуються між собою.

У цій елегантній композиції виділяється чергування відкритих елементів і колон, а також особлива ручка тон в тон, призначена для відкривання колон за допомогою паза, розрізає в товщину стулки.


Хочеш якісну кухню, яка не має аналогів? Звертайся! салон Scavolini Lviv вул. Городоцька 174 0632415854 Ми знаємо про кухні усе)

10 переглядів0 коментарів

Comentários


bottom of page