top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Що поставити на кухонні шафи?

Кілька ідей, як максимально використовувати простір між меблями та стелею.

Що робити з порожньою поверхнею над кухонними шафами? Простір часто залишається невикористаним, хоча його можна оптимізувати різними способами, наприклад, як для прикраси кухні, так і для отримання додаткового місця для зберігання.


Давайте разом подивимося на декілька ідей, на яких можна зосередитися, щоб надати вашій кухні більше натхнення та простору. Ви будете вражені!


Корисні предмети, але не надто багато

Верхні ящики охоплюють дуже різноманітний світ, який складається з посуду, каструль, їжі, кулінарних інструментів різних типів. Поверх нього можна розмістити предмети, які корисні на кухні, але якими ми не часто користуємося, тому що до них важче отримати доступ, наприклад, дрібну техніку або каструлі. Крім того, ви можете створити невелику художню галерею з вазами, картинами, фотографіями в рамах або спогадами про подорожі, з композиційною гармонією, яка сприяє декоруванню навколишнього середовища і водночас хвилює та розповідає про нас і наші сім’ї.Сад на даху

Природні нотки зелені в домі дарують приємні відчуття затишку і роблять кімнати більш барвистими і ароматними. Навіть на кухні рослини, які визирають з верхніх тумб, є чудовою ідеєю для меблів. Необхідно пам’ятати про прості запобіжні заходи: приміщення повинно бути добре освітленим, а рослини не громіздкими і стійкими до різких перепадів температури, періодичного очищення листя.

Серед різних видів, оптимальні — дрібні, та ті, які не потребують надмірного догляду та уваги, наприклад ароматні трави, а також вічнозелені рослини, які ідеально підходять для розміщення навіть у найвіддаленіших куточках кімнати.

Крім того, є рослини, які очищають і покращують якість повітря, роблячи його здоровішим, наприклад, плющ, який, згідно з дослідженням дослідників Американського коледжу, усуває 78% цвілі в повітрі.До стелі

Місця, куди можна помістити все, насправді дуже мало? Крім використання простору над навісними шафами, ви можете подумати про модифікацію кухні за допомогою високих шаф або подвійного ряду відкритих або закритих шаф.

Інша можливість – вставити полиці вздовж усієї стіни, щоб отримати додаткові сантиметри та створити стилістичний континуум між кухнею та вітальнею.

Можна створити книжкові шафи, стелажі, шафи, відповідні до естетики кухні, завдяки великому асортименту елементів і розмірів, що їх характеризують. Буде ще простіше та акуратніше створювати куточки, присвячені книгам, книгам рецептів тощо, переносячи їх із вітальні на кухню, щоб вони завжди були на виду.Висока креативність

Альтернативним рішенням є втручання на стіну не меблями чи аксесуарами, а кольорами та декоративними ідеями. Ми можемо пофарбувати стіну іншим відтінком, навіть яскравим, щоб виділити простір над стінними блоками, особливо якщо у нас досить висока стеля. Ми можемо дати волю фантазії за допомогою великих світних літер для стін або дизайну наклейок на стіну, вибравши візерунки, які нам найбільше подобаються і підходять до моделі кухні.


А потім… Різдво вже не за горами, і ми можемо побалувати себе гірляндами та вогниками, щоб прикрасити кухонні шафи. І якщо ми не знаємо, куди поставити пляшки, щоб відкоркувати їх на свята та новий рік, ось найновіша ідея: створити невелику винну крамницю тут же, щоб дати нам гарне рішення для економії місця!Хочеш кухню, яка не має аналогів? Звертайся! салон "Scavolini Lviv"


м.Львів, вул. Городоцька 174 063-241-58-54 Ми знаємо про кухні усе!11 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page