top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Порожня стіна на кухніOpen space кухня: як заповнити порожню стіну

Ви коли - не будь дивилися на порожню стіну на вашій кухні відкритого простору, розмірковуючи, як найкраще її обставити? Не хвилюйтеся, є багато способів дати нове життя цьому занедбаному куточку!
Кухонні меблі

Якщо сантиметри дозволяють,пропонуємо таке рішення: буфет, велика шафа або мобільний візок, вони забезпечують додатковий простір для зберігання посуду або їжі, а також можуть виступати як додаткова поверхня під час приготування їжі або вечірок з друзями та родиною.

Для тих, хто любить порядок і хоче, щоб все було під рукою

Багато кухонних шаф Scavolini, ( на фото Formalia) насправді оснащені внутрішніми обладнання, яке ідеально підходить для розкладання макаронних виробів від баночок до пачок, щоб кухня завжди була ідеальною.

Полиці та інші прикраси

Є простір, але недостатньо, щоб розмістити предмет меблів? Ще одним варіантом заповнення порожнього кутка кухні є полиці, які ідеально підходять для поєднання естетики та практичності. Ви можете вибрати з широкого діапазону матеріалів, які адаптуються до стилю кухні та вітальні разом: від дерева для теплої та сільської атмосфери до металу для більш сучасного та промислового відтінку, до скла для легкого та сучасного вигляду .
Але навіщо зупинятися на полицях? Щоб прикрасити порожню стіну, ви також можете повісити картини або плакати, які відображають ваші кулінарні інтереси чи пристрасті: це додасть характеру та кольору всьому оточенню.

Дотик зелені

Нарешті, не варто недооцінювати декоративну силу зелені: як щодо пишної підлогової рослини, щоб заповнити порожню кухонну стіну? Крім того, достатньо невеликого вертикального саду або ароматичних рослин, щоб оживити відкритий простір: простий, але ефективний спосіб доповнити меблі красивої відкритої кухні.Звертайтеся!салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174

+380632415854Ми знаємо про меблі усе!


7 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page