top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Промислова кухня

Слава Україні! Героям Слава!


Віримо в ЗСУ та сили Тероборони! Разом до перемоги💪Дизайн і стиль

Відкриті цегла та труби, перероблені елементи, металеві деталі: кухня в індустріальному стилі тепер завоювала наші серця, тягнучи з собою весь той шарм старих нью-йоркських складів, які у 1980-х були перетворені на лофти та студії художників. Якщо ви думаєте про настрій промислових меблів, дотримуйтесь цього невеликого посібника, щоб відтворити типову атмосферу стилю і на кухні теж. Кольори та матеріали

Індустріальний стиль віддає перевагу темним відтінкам, таким як чорний, синій, коричневий і сірий (щоб відтворити «потертий» ефект). Однак, щоб уникнути занадто сильного затемнення кухні, важливо добре збалансувати нюанси, додавши кілька штрихів кольору, можливо, з аксесуарами: серед найбільш часто використовуваних яскравих тонів виділяється колір іржі, червоний і помаранчевий, що нагадує старі заводи.Іншим рішенням для зігрівання атмосфери є розбити темні кольори за допомогою натуральних матеріалів, насамперед дерева, а потім металів, серед яких виділяються сталь, мідь та алюміній.

Меблі

Індустріальна кухня зосереджується не тільки на естетиці, але й насамперед на функціональності: контейнери, відкриті відділення та вінтажні вітрини є емблемою промислового дизайну, по бокам яких стоять прилавки та візки на колесах. Загалом, незважаючи на прості та чіткі лінії, меблі міцні та розроблені, щоб поєднуватися один з одним, створюючи завжди різне та унікальне середовище, на думку тих, хто живе на кухні та хоче виділитися.


Освітлення

Ще одним з основних аспектів кухні в індустріальному стилі є освітлення, як природне, так і штучне. Насправді, великі вікна з мінімальною кількістю світильників, щоб пропускати світло, не можуть бути відсутніми, але також не можуть бути відсутні люстри з кованими стельовими світильниками або звисаючими зі стелі з відкритими кабелями. Головними героями, нарешті, стали прожектори, великі торшери та світлові таблички, закріплені, щоб вказати шлях до стилю: ваш! Україна понад усе!


Хочете якісні меблі, які не мають аналогів? Звертайтеся!


📣салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174📣


Пишіть Viber 📲+38-063-241-58-54


Ми знаємо про меблі усе😎

9 переглядів0 коментарів

Comentarios


bottom of page