top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Розкішні кухні

Кольори та матеріали


Золото, дзеркала та кристали - це деякі елементи, які прикрашають кухню з аристократичним характером.

У розкішних кухнях поєднуються елегантність, високий дизайн, якість матеріалів, підібраних з обережністю та чуттям. Краса і багатство, реалізуються завдяки безмежним можливостям: широким і ексклюзивним асортиментом кольорів, оздобленням та конфігураціями. Нехай вас підкорять на перший погляд наймодніші моделі кухні!Чорний - колір, який визначає стиль

Престиж та суворість чорного кольору пропонує його розкішний відтінок у різних сферах. Коли вона заходить на кухню, повний чорний дрес -код породжує середовища безмежної вишуканості.


Щоб не відмовитися від дивовижних поєднань відтінків і матеріалів, погляньте на цю композицію кухні Exclusiva, де той самий лак Black Ardesia супроводжується окисленою текстурою вітражної латуні, щоб створити «набір» рідкісної краси.


Сучасні розкішні акценти

Шикарна кухня одягається в дорогоцінну, незвичайну обробку. Мармур і камінь, дорогоцінне дерево, золото - це пропозиції стилю, прикрашені такими декоративними елементами, як капітелі та фризи, щоб створити простір, в якому ретро -шарм та сучасні акценти об’єднуються, щоб вразити та збудити.


Функціональна, але розкішна кухня

Nomina sunt sequentia rerum ("імена є наслідком речей") - стародавня латина. І якщо це правда, що розкіш часто римується з класицизмом, цитата видається нам дуже доречною. Насправді вишукані дизайнерські двері цієї нової моделі кухні Exclusiva можна було назвати лише Гламуром. Архітектури, збагачені індивідуальною обробкою, оснащені знімними кошиками, які підкреслюють практичну та функціональну сторону кухні без рівних.


Розкішна кухня на замовлення

Виходячи за межі продуктивності, безліч можливостей матеріалів є інструментом, який дозволяє, окрім вибору моделі, прийти до "міліметрової" інтерпретації власного смаку. Можливість налаштувати кухню Exclusiva зі шкіри, дзеркал та мармуру створює розкішну кухню, досконалу та унікальну у своєму стилі.Хочете кухню, яка не має аналогів? Звертайтеся! салон Scavolini Lviv вул. Городоцька 174, 063-241-58-54 Ми знаємо про кухні усе)

14 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page