top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Ручка чи паз? ДилемаПроектування

Різні системи відкривання підлогових та навісних меблів для кухні, вітальні

Кожен предмет меблів має ручку, на яку він заслуговує, або щось інше: система відкривання у вигляді паза стає все більш популярною в сучасних інтер'єрах. Чому віддасте перевагу ви? Ознайомтеся з різними типами класичних та круглих ручок, щоб вибрати ідеальну систему відкривання для вашої кухні, вітальні та ванної кімнати.Відкриття З Допомога Ручки

Класична система відкривання за допомогою ручки робить використання меблів дуже практичним та зручним, забезпечуючи міцне кріплення, що особливо важливо, якщо нам доводиться добиратися до вмісту високо розташованого ящика.

Незважаючи на те, що це традиційне рішення, ми не повинні забувати, що поряд з більш класичними традиційними та круглими ручками, є інші, що ідеально підходять для оформлення інтер'єру із сучасним смаком.

Кухня Diesel Social Kitchen - це чудова кухня, присвячена для проведення спільного часу, яка виражає себе в ручках з сильним індустріальним характером, рішеннях прихованого монтажу, моделях flight case і мостових елементах, що тягнуться по всій довжині простору і відтворюють вражаючу атмосферу анде.Частину вінтажного стилю в композиції створюють лаконічні геометричні лінії, здатні надати розкіш та індивідуальність фасадів. Приклад? Круглі ручки з оздобленням Золото глянсове вітальнею Exclusiva. Це деталі, які прикрашають та підкреслюють вишуканість меблів, характеризуючи всю композицію. Відкриття З Допомога Паза

Цінителі мінімалістичного інтер'єру вибирають приховану систему відкривання: пази. Таким чином, фасади, ящик або ніша відкриваються безпосередньо за допомогою виїмки, сформованої профілем, який з урахуванням канонів сучасних меблів може мати різні конфігурації.

Це стосується моделі Motus, яка має ручку «J», вирізану у фасаді, яка підкреслює лаконічність і чистоту ліній композиції, а також вишуканість у поєднанні зі стільницею.


Варто окремо згадати Delinea, ідеал кухні без ручок, яка пропонує два різні типи врізної ручки: плоску смужку Flat або врізний паз Round, який можна розміщувати як горизонтально на тумбах, так і вертикально на колонах для стилю, що впізнається і вишукується.Ще один дуже потрібний тип ручки - це вбудована у верхню частину стулки ручка з металевим або дерев'яним профілем. Це ергономічна та естетично приваблива ручка, яка виглядає як паз, розташований у верхньому краї ящика.

Ну і як тут вибрати щось одне?) Україна понад усе!

Звертайтеся!


📣салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174📣

Пишіть Viber 📲+38-063-241-58-54Ми знаємо про меблі усе😎19 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page