top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Сертифікація FSC® і наша прихильність до навколишнього середовища


Green mind

Сертифікація FSC Chain of Custody - це увага до планети, яка зростає з кожним днем.

Сертифікат FSC Chain of Custody (CoC), отриманий у 2021 році, свідчить про те, що для нас завжди було основним: створити щось цінне, а також добре для планети. Цим важливим визнанням ми маємо намір продемонструвати, що для нас «якість» є синонімом «стійкості» і що немає краси без поваги до того, що нас оточує. Постійна увага до планети, для нас - це вибір матеріалів із екологічно стійких лісів. У цій статті ми представляємо всі подробиці!


"Чесний шлях"

Коли ми отримали сертифікат FSC Chain of Custody Certification FSC® C168055, ми знали, що це буде новий крок у правильному напрямку. Шлях почався з проекту Scavolini Green Mind, який був дуже бажаний і реалізований. Тепер почався новий проект: набір екологічно стійких удосконалень для всього виробничого циклу.


Сертифікація FSC Chain of Custody являє собою подальший, необхідний момент зростання з точки зору зелених планів, які матеріалізуються у виборі використання матеріалів із відповідально керованих лісів.Сертифікація FSC та ланцюг поставок

Сертифікація ланцюга поставок FSC підтверджує простежуваність матеріалів, що походять із лісів FSC і використовуються у виробництві Scavolini для кухні, вітальні та ванної кімнати. Мета полягає в тому, щоб перевірити та підтвердити, що продукти, що продаються з відповідною етикеткою, відповідають суворим встановленим критеріям, у прозорому ланцюжку, який корисний для планети.


Але що ми маємо на увазі, коли ми говоримо про «ланцюг опіки»? Під «Chain of Custody» - або CoC (від англійської абревіатури) - це посилання, яке відстежується протягом усього процесу створення меблів з перевірених матеріалів. Зокрема, сертифікація ланцюга поставок FSC перевіряє наші матеріали на основі целюлози.


Отримання сертифікації FSC Chain of Custody передбачає постійний моніторинг всього виробничого процесу: від закупівлі, до обробки, від торгівлі до дистрибуції. Тому ми поступово коригували всі наші бізнес-потоки, щоб відповідати міжнародним вимогам FSC та гарантувати необхідну прозорість.


Це фундаментальний крок вперед для нас, завдяки якому FSC Chain of Custody Certification стане конкретним свідченням пристрасті до зелених, яка вже давно є головним героєм нашого бізнесу. Детальніше про сертифікацію FSC


Завдяки сертифікації FSC Chain of Custody 2021 року, меблі Scavolini проявляють все більш свою зелену душу, залишаючи все менший слід на нашій планеті.


Усі етапи, необхідні для створення наших матеріалів на основі целюлози, визнані: від закупівлі панелей до напівфабрикатів на основі дерева, які використовуються для виробництва та продажу наших меблів. Але також маркетинг деревних панелей відповідає вимогам, встановленим FSC, завершуючи сертифікований ланцюжок виробництва.


Все це (але не тільки) є частиною наших зобов’язань. Тому що ми усвідомлюємо, що маємо важливу відповідальність перед планетою та людьми, які на ній живуть! Хочеш меблі, які не мають аналогів? Звертайся! салон Scavolini Lviv вул. Городоцька 174 (063)-241-58-54 Ми знаємо про меблі усе!

9 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page