top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Скляна кухня

Слава Україні! Героям Слава!


Віримо в ЗСУ та сили Тероборони! Разом до перемоги💪


Поради щодо декорування

Скляна кухня: безмежні можливості меблювання

Скляна кухня підкорила і вас? Не дивно: скло володіє вічним шармом, і крім того, що він адаптується до будь-якого стилю, воно освітлює композицію, відбиває світло та миттєво очищається, що є основним інгредієнтом на кухні!


Скло стає головним героєм

Сучасні кухні все більше базуються на пошуку матеріалів і кольорових пропозицій, поєднуючи матеріали та обробку в комбінації або протиставленні, залежно від відчуття, яке ви хочете викликати.


Якщо перебування на кухні вас особливо розслабляє, важливо, щоб простір навколо вас також передавав добрі відчуття: тому кухня з фасадами (основами, полицями та колонами) з глянцевого скла Prestige White є ідеальною відправною точкою для створення атмосфери: свіжої та надихаючою.Синонім Елегантності

Скло можна використовувати як в сучасних, так і в класичних кухнях, оскільки його можна вписати в будь-який стиль меблів і розширити модулі, дивуючи навіть найвибагливіші смаки. Шафа-вітрина, безумовно, чудового класу, оснащена двома дверцятами зі склом, які можуть бути відхилені різними процесами та ефектами, щоб надати більшу чи меншу видимість об’єктів, що містяться в ній.


Наприклад, ця скляна ємність Bronzo від моделі Character чудово підходить для демонстрації бабусиного посуду або ваших найкрасивіших келихів. Встановіть вертикальні вбудовані ліхтарі Velo в настінні блоки, щоб створити чарівне чергування світла і тіні.
Ще одним прикладом модульності, цього разу з іншою обробкою скла, є система Stock Rack System, розроблена компанією Diesel для проекту Diesel Open Workshop, яка поєднує трубчасту раму в бронзі зі скляними полицями з чорною сіткою в обробці Smoky Glass: коли все навколо стає елегантним!

Нова технологія

Розробити або облаштувати нову скляну кухню також означає наближення до високотехнологічних аксесуарів, які, окрім додавання нотки стилю, гарантують високу ефективність, спрощуючи життя.Виставка стилю

Один елемент дизайну здатний покращити лінійну композицію, особливо коли глянсовий скляний стіл поєднується з матовими лакованими модулями. Модель Character пропонує ще одне можливе використання скла: у капюшоні.Незважаючи на дуже прості та лінійні форми, ця витяжка стає абсолютним героєм кухні завдяки прозорому склі, яке освітлює та прикрашає цю частину будинку. Якщо ви любите приділяти увагу деталям, ось вишенька на торті: спеціальна скляна підставка Levity для столу, півострова.


Україна понад усе!Хочете якісні меблі, які не мають аналогів? Звертайтеся!📣салон Scavolini Lviv


вул. Городоцька 174📣


Пишіть Viber 📲+38-063-241-58-54


Ми знаємо про меблі усе😎10 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page