top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Скляні тумби для сучасної вітальніШукаєте меблі для сучасної вітальні? Пропонуємо вам варіанти, як обставити її красивими та функціональними скляними тумбами


Символ позачасового дизайну, скляні тумби повертаються в сучасну вітальню. Стильно та зі смаком поєднуючись з аксесуарами меблів. Ви віддаєте перевагу настінній системі чи окремому скляному блоку? Нехай наші поради надихнуть вас на вибір найкращого рішення для вашої вітальні!Великий блок зі скляним фасадом

Ми всі знаємо, що в обстановці сучасної вітальні, організація має важливе значення для швидкого пошуку кожного корисного предмета та повного відпочинку. Окрім додання кімнаті ще більшої домашньої атмосфери, скляні тумби також можна використовувати, як шафи для столового посуду, наприклад тарілок і склянок, або для зберігання старого сімейного альбому, який у моменти ностальгії ви любите гортати, затишно влаштовуючись на диван.
Якщо вам також потрібно обставити порожню стіну у вітальні, ми можемо порекомендувати систему Carattere Fluida Wall для вітальні з декоративним меламіном модрини Nuance з її мінімалістичним дизайном, подвійною послідовністю стінових елементів і внутрішнім освітленням, функціями, які дозволяють зберегти все в полі зору і, в той же час, підкреслюють сучасний стиль вітальні одним елементом.


Складний агрегат

Сучасна вітальня повинна мати чорно-білий скляну тумбу із простими, але стильними контурами: наша пропозиція – система Black Status Wall System моделі Formalia, яка виділяється лакованою стінкою Prestige White, а також верхньою та настінною панелями з алюмінієвою рамою. двері та димлене скло.

Це компактне рішення, яке, як бачите, показує свій стиль. Ми впевнені, що ви вже знаєте, що помістити всередину, створюючи типово мінімалістичний, але функціональний вигляд.Блоки зі скляними фасадами


Полиці, стелажі: для книг, колекцій, бабусиного столового посуду, здається, ніколи не вистачає елементів для зберігання. Поєднання настінної системи зі скляними стінками може бути ідеальним рішенням, щоб максимально використати простір і налаштувати композицію.

Вітальня Evolution демонструє це, об’єднавши стінові панелі з антрацитовим оздобленням. Екранне скло та двері з алюмінієвою рамою: вам вони подобаються? Обробка скла надзвичайно ефектна, відкриваючи можливість побачити вміст навіть найцікавішим людям. Як ви можете собі уявити: неможливо, щоб стильні елементи скляних фасадів не привернули увагу ваших гостей!
Хочеш якісні меблі? Звертайся!


салон Scavolini Lviv


вул. Городоцька 174
Ми знаємо про меблі усе😎

8 переглядів0 коментарів

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page