top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Скільки місця потрібно для виготовлення гардеробної?Дізнайтеся, як спланувати простір, розрахувати розміри та створити функціональну та стильну гардеробну

Гардеробна - це мрія багатьох любителів моди та порядку: ви серед них? Гардероб не тільки допоможе вам стежити за всім своїм одягом, але також може додати нотку розкоші та стилю у ваш будинок. Однак перш ніж почати створювати свою гардеробну, важливо зрозуміти, скільки простору вам насправді потрібно. Ось простий посібник, щоб передбачити ідеальні розміри вашої гардеробної.
1. Оцініть свої особисті потреби

Розмір вашої гардеробної багато в чому залежить від вашої пристрасті до одягу. Перш ніж почати проект, ми радимо приділити трохи часу оцінці свого поточного та майбутнього гардеробу, відповівши на такі запитання, як:


Скільки у вас одягу? А скільки ви плануєте купити в майбутньому?

Бажаєте також зберігати взуття, сумки та аксесуари в гардеробній?

Вам потрібне місце для сезонних речей? Наприклад, важкі пальто взимку або купальники влітку?

Раціоналізація є першим і важливим кроком для визначення розміру одягу, який потрібно повісити або скласти, а отже, і розмірів функціональної гардеробної.

2. Виміряйте доступний простір

Сформувавши свої потреби, необхідно перевірити здійсненність проекту, послідовно розглядаючи різні варіанти:


Гардеробна кімната

У вас є додаткова кімната, яку ще потрібно обставити? Перетворення вільної кімнати на гардеробну ідеально підходить для створення власного королівства гламуру, де ви можете приміряти вбрання дня, не заважаючи.


Гардеробна

З міркувань комфорту і квадратних метрів ви віддаєте перевагу гардеробній в спальні? Виходячи з плану кімнати, ви можете вибрати лінійні, кутові проекти або окремо стоячі рішення, налаштувавши індивідуальну структуру одягу та аксесуарів.


Гардероб

Кабіна занадто громіздка? Справедлива альтернатива – скористатися висотою, встановивши великі шафи-купе з видимими модулями, як облаштування модного прихильника, або закриті, якщо ви любите порядок.

Взагалі майте на увазі, що для зручності використання шафа-купе повинна мати площу не менше 2,5 м2, а стандартна глибина полиць – 60 см.


3. Спланувати інтер'єр

Тепер настає найцікавіше: настав час подумати про те, як розділити внутрішню частину вашої гардеробної та прикрасити її аксесуарами. Ось кілька варіантів:
- стелажі та стелажі, необхідні для складання та зберігання одягу, взуття та сумок;

- вішалки різної форми для різних типів одягу, таких як брюки, довгі сукні, тренчі тощо;

- дзеркала та освітлення, ретельно вибирати та перевіряти свій вигляд;

- органайзери, необхідні для утримання в порядку нижньої білизни, прикрас і будь-якого дрібного аксесуара.Витратьте час, щоб ретельно спланувати свій проект, щоб створити простір, який буде функціональним, організованим і красивим на вигляд: за допомогою дизайнерів інтер’єру Scavolini ви зможете створити гардеробну на замовлення. модульності, обробки та адаптованості до будь-якого типу середовища!
Звертайтеся!

салон Scavolini Lviv вул. Городоцька 174 +380632415854 Ми знаємо про меблі усе!


9 переглядів0 коментарів

Comentarios


bottom of page