top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Створюйте інтер’єр свого дому разом зі ScavoliniОднак, коли справа доходить до облаштування заміського будиночка, ми часто стикаємося з проблемою обмеженого простору: чи це стосується і вас? Не панікуйте: за допомогою правильних рішень для економії простору можна створити функціональне та затишне середовище, оптимізувавши кожен доступний сантиметр. Прокрутіть статтю, щоб знайти кілька розумних ідей, як оновити зовнішній вигляд вашого другого дому.Вибір меблів для заміського будиночка

Навіть у маленькій квартирі можна почуватися як вдома, не жертвуючи комфортом: просто сховайтеся, щоб краще організувати простір, відокремивши вітальню від спальні. Насправді багато заміських будинків виглядають як квартири-студії, де одне і те ж приміщення одночасно служить кухнею, спальнею, пральнею і, чому б і ні, розумним офісом. Щоб уникнути ефекту хаосу та змінити меблі відповідно до потреб, необхідна обшивка панелями: ви коли-небудь про це чули?

Мова йде про шафи-купе з відкатними фасадами (одинарними і подвійними), в яких може міститися техніка і вся кухня, від вітальні до спальні. Ці рішення є основою проекту BoxLife, розробленого компанією Scavolini, щоб адаптувати ваше динамічне життя та дозволити вам прикрасити навіть найскладніші приміщення, як будиночок на пляжі, без шкоди для стилю та дизайну.Бажаєте, щоб пральну машину не було видно, але хочете встановити її у ванній? Ванна кімната з прихованою пральною невдовзі буде оснащена колекцією Laundry Space, яка складається з базових блоків і шаф для сушильних і пральних машин, а також суперкорисних аксесуарів для щоденного прибирання, таких як раковина, кошик для білизни, праска та турелі з розетками. , все знімне.

Також більше місця для гостей

Приїхали гості на свята? З рішеннями BoxLife вам більше не доведеться турбуватися про те, де спати в гостях у друзів і родини: прихована, коли вона не використовується, спальна зона обладнана двоспальними, односпальними або двоярусними ліжками, які можна легко закрити наступного ранку, щоб звільнити місце для спілкуватися з друзями.

Програма меблів BoxLife подбає про все: так само, як і ліжка, стіл також можна висунути, якщо необхідно, за допомогою складної телескопічної ніжки, щоб забезпечити практичну та зручну опору для ваших страв, приготованих з любов’ю.
Звертайтеся!

салон Scavolini Lviv вул. Городоцька 174

📲+38-063-241-58-54

Ми знаємо про меблі усе😎

8 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page