top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Сіра кухня



Елегантний сірий - колір поза часом

Ви шукаєте кухню, яка буде вражати? Сірий — це універсальний колір, який доступний у різних відтінках завдяки, яким Ви можете створювати креативні, ефектні комбінації.

Це розслаблюючий відтінок, наповнений шармом, який створює все оточення затишним.

Ось кілька порад, як зробити вашу кухню унікальною!



Привітна сіра кухня

Який би стиль, композицію та матеріал ви не вибрали, цей колір додасть сучасного штриху вашому простору, і він вам ніколи не набридне; натомість ви щодня заново відкриватимете, наскільки це чудово.

Ви знайомі з кольорами, доступними для кухні Baltimora? Для світло-сірої кухні ця колекція вирізняється ідеальним поєднанням чудової естетики та повної функціональності, у неймовірному поєднані з теплотою дерева. Сіра кухня – це справді актуально і абсолютно зручно!


Або ви можете вибрати модель Boxi, яка може похвалитися яскравішим, більш ціліснішим відтінком сірого: ця модель є концентрацією стилю та функціональності та ідеально вписується в композицію з півостровом навіть для найбільш просторих кухонь.



Diesel Get Together, з іншого боку, охоплює правильне поєднання кольорів і матеріалів, щоб створити взаємодоповнення із середовищем вітальні. Тут сірий досить сміливий з привабливими акцентами, що забезпечує ідеальний фон для моментів із родиною чи друзями.




Сірий і білий... і кілька сміливих рішень

Сіро-біла кухня, сіро-блакитна чи натомість сіра з кількома вкрапленнями жовтого? Якщо ви не любитель монохромних композицій, ви можете поєднати темні відтінки зі сміливими та яскравими кольорами, такими як жовтий або зелений. Експериментуйте, створюйте обстановку, яка відповідає вашому стилю життя та характеру!



Ви ще не вирішили? Тоді перегляньте всі наші колекції!






Звертайтеся!



салон Scavolini Lviv

вул. Городоцька 174

📲+38-063-241-58-54




Ми знаємо про меблі усе😎

10 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page