top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Табурети для кухніПісля великого успіху барної стійки та острова високі барні стільці також підкорили кухні, замінивши класичні стільці навколо обіднього столу: ви вже уявляєте як вони виглядатимуть у вашому будинку? У цій статті ми розглянемо деякі з основних моделей табуретів: ми впевнені, що ви зможете знайти ідеальний варіант для вашої кухні!


З підставкою для ніг або без неї, зі спинкою та/або підлокітниками


Перш ніж перейти до розгляду стилів табуретів, ми повинні визначити деякі відмінності. Перший тип включає високі табурети з підставкою для ніг і без неї. Табурети з підставкою для ніг, безумовно, найзручніші, тому що вони забезпечують максимальну стабільність для тих, хто сидить: саме те, що вам потрібно, коли ви насолоджуєтеся сніданком, ще не повністю прокинувшись.Друга відмінність полягає в наявності спинки, фактор, який в основному відрізняє кухонні табурети від барних, які здебільшого виконуються без спинки.

Нарешті, остання категорія визначає табурети, обладнані підлокітниками, тим самим групуючи серію сидінь, призначених для більшої підтримки, що ідеально підходять навіть для найменших.


Табурети для кухні в стилі ретро

Кухонні табурети підходять для будь-якого інтер'єру, але, щоб уникнути помилок, ми рекомендуємо вибирати їх виходячи зі стилю композиції та загальної атмосфери кухні. Якщо у вас є безумовна любов до традиційного стилю, дерев'яні табурети обов'язково змусять ваше серце битися частіше, оскільки вони поєднують чарівність минулого із сертифікованою якістю матеріалу.
Що стосується типу та покриття, то все залежить від характеру, який ви хочете надати кімнаті: наприклад, хочете додати трохи чуттєвості? Табурети з лакованого ясеня зі шкіряною спинкою нададуть зовсім нового шарму навколишньому простору. Ви віддаєте перевагу м'якій і розслабленій атмосфері? Розглянемо високі дерев'яні табурети з сидінням із синтетичної соломи, які ідеально уособлюють атмосферу абсолютного релаксу, що панує у заміських будинках.

Табурети для кухні в стилі модерн

Якщо ви шукаєте високий табурет для острова або високого столу в стилі модерн, ми пропонуємо зосередитися на основі, вибравши, наприклад, кольоровий метал, або на сидінні, можливо, вибравши оксамит, щоб скомпонувати табурет з привабливим виглядом, який здатний оживити та перетворити будь-яку кухню на тепле та елегантне місце.Ви хотіли вибрати щось більш стримане та мінімалістичне? Ніщо не заважає вам вибрати однотонні кухонні табурети або повністю металеві, що поєднують дизайн в індустріальному стилі з комфортом або з дерев'яним сидінням, що ідеально підходить для інтер'єрів у скандинавському стилі. Україна понад усе! Хочете якісні меблі? Звертайтеся! 📣салон Scavolini Lviv вул. Городоцька 174📣 Пишіть Viber 📲+38-063-241-58-54 Ми знаємо про меблі усе😎


9 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page