top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Тумби під телевізор з висувними дверцятамиШафи-купе для ТВ з розсувними дверима – ідеальне рішення для облаштування Вашої сучасної вітальні


Ви не визначилися, чи поставити телевізор у вітальні? Ви хвилюєтеся, що диван і телевізор можуть спокусити вас постійно дивитися реаліті-шоу? Є вихід! Можна приховати тумби з телевізор висувними дверцятами. Ви не хочете відволікатися на телевізор? Посуньте двері та стежте за розмовою!
Сховайте та захистіть свій телевізор

Ми вже згадували про можливість закривати екран, коли він не використовується, але це не єдина перевага шаф з відкатними дверцятами: насправді такі двері не тільки приховують телевізор, але й захищають його від пилу та випадкового пошкодження, таким чином зменшуючи ризик ремонту або заміни.


Крім того, відсік для телевізора можна закрити, щоб діти чи домашні тварини не торкалися екрана.
Оптимізуйте та декоруйте кімнату

Шафи з висувними дверцятами не тільки забезпечують надійну опору для розміщення телевізора, але й мають достатньо місця для зберігання всіх ваших пристроїв, таких як DVD-програвач і консоль, а також для впорядкованого та доступного розташування кабелів та іншого різноманітного обладнання. Круто, вам не здається?Звичайно, ваші книги та спогади про відпустку також знайдуть місце в тумбі під телевізор, перетворюючи вітальню на ще більш функціональну та затишну атмосферу, оптимізовану для ваших потреб і смаків.


Покращте свою вітальню

Ідея мати цей предмет меблів хвилює вас, але у вас є сумніви щодо її доцільності через форму кімнати? Телевізійні шафи з розсувними дверима доступні в такій різноманітності стилів, розмірів і оздоблення, що підходять для будь-якого типу вітальні. Просто подумайте про стінові системи Scavolini: вони дають життя постійно новим конфігураціям, облаштовуючи повністю особисту вітальню. Ось приклад вітальні, обставленої колекцією Liberamente, а в деталях – кутова шафа з телевізором і розсувними дверима.


Звертайтеся!

салон Scavolini Lviv вул. Городоцька 174 +380632415854 Ми знаємо про меблі усе!


9 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page