top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Чому варто вибрати кухню без стінок?3 причини, чому кухня без стінок підходить саме вам

Розглядаючи дизайн кімнат, ви розглядаєте кухню без стінок? У статті ми надамо основні аргументи, які допоможуть Вам зрозуміти, чи підходить кухня без стінок для вашого будинку!


Це все про... космос

Перший елемент, який слід взяти до уваги, це, безсумнівно, простір: який розмір кімнати? Якщо ви живете на горищі або в маленькій квартирі, висоту буде важко використовувати/або настінні блоки будуть занадто громіздкими. Тому при виборі кухонних меблів краще зосередитися на альтернативних рішеннях, таких як полиці та відкриті шафи, що складаються з кількох модулів.


Іншим фактором, який впливає на обставлення кухні, є наявність вікна або стіни з гіпсокартону: в обох випадках заміна стінок на полиці або обладнані барні стійки є дійсним варіантом для подолання як проблеми простору, так і свердління стіни.


…стиль

Вам не подобаються стінки, і крапка. Кухня без стінок стає все більш популярною моделлю в сучасному дизайні інтер’єру: відсутність підвісних меблевих блоків робить оточення «легшим» і яскравішим, створюючи такий характерний стиль модерн.


Чи знаєте ви, що ця тенденція також до вподоби при open space? Якщо кухня відкрита і сполучається з вітальнею, відсутність стінок допомагає створити більшу гармонію між просторами, а також естетичну привабливість.
Як замінити шафи

Маючи менше місця для зберігання речей та продуктів, вибір кухні без стінок означає відмову від комфорту та практичності? Зовсім ні: є рішення. Місткі базові блоки, полиці, візки, настінні системи стануть вашими найкращими союзниками для організації каструль, посуду та комори, забезпечуючи все необхідне для підтримки порядку на кухні та водночас створюючи приємне відчуття легкості проекту.
Звертайтеся!

салон Scavolini Lviv вул. Городоцька 174 📲+38-063-241-58-54
Ми знаємо про меблі усе😎14 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page