top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Яке воно італійське життя?

Дизайн і стиль

Вітальні, які виражають італійський стиль та смак. Меблі для вітальні обрамляють будинок барвистими рішеннями з оригінальними лініями.

Моделі Scavolini для італійського життя розширюють концепцію меблів для вітальні «Made in Italy» завдяки свіжим художнім комбінаціям.


Кольори вперед!

Ми думаємо про італійські меблі для вітальні, про композиційний стиль «Made in Italy», і що спадає на думку, це ... всілякі пропозиції з несподіваним дизайном!

Обираючи матеріали та поєднуючи кольори, обробку та елементи, завдяки цьому ви отримуєте бажаний результат абсолютно оригінальним способом.


Ефективна увага на основі майстерності дозволяє щоразу створювати щось особливе та абсолютно унікальне. Це також включає використання нових кольорів та трендових тенденцій.

Наша тенденція — не слідувати тенденціям, а створювати рішення, які ніколи не виходять з моди.
Увага до деталей!

Піца Маргарита, Колізей в Римі і купол Брунеллескі Флорентійського собору: що між ними спільного? Форми з безсмертним ароматом. Італійські вітальні Scavolini нагадують про стародавню велич мистецтва, використовуючи високоякісні матеріали, сертифіковані «Made in Italy».


Елегантність проходить через нові й класичні форми, через нові комбінації та модні й позачасові компоненти. Тут характеристики наших віталень відображають стиль, який розповідає про найінтимніші моменти, прожиті вдома, передаючи пристрасть до краси, яка відображена в Bella Vita і в повному розслабленні, який можна відчути разом із нашими композиціями для вітальні.
Модульна універсальність

У вітальні потреби в меблях стають все більш особистими та витонченими.


Наші системи відкривають вибір меблів з італійським смаком, будь то творіння в сучасному стилі чи більш класичному. Результат завжди буде унікальним, результатом оригінального вибору та матеріалів із сертифікованою якістю «Made in Italy».


Комбіновані пропозиції для вітальні, які можна розташувати на стіні або в центрі кімнати, розкривають стилістичну досконалість, яка пропонує місце, як для відкритих тумб так і для закритих, а також для елементів дизайну та висувних кошиків.Хочеш меблі, які не мають аналогів? Звертайся!


м. Львів, вул. Городоцька 174

салон Scavolini 063-241-58-54


Ми знаємо про меблі усе!

7 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page