top of page
Пошук
  • skscavolinileopoli

Як оригінально відокремити кухню від вхідних дверей?

Поради щодо декорування

Чи є приємніше відчуття, ніж зачинити за собою двері і бути вдома? Вхід - це справжня візитна картка вашого дому, він передбачає

стиль і загальну атмосферу всього будинку, особливо якщо він веде до одного з центральних просторів: кухні. Ось кілька ідей, як оригінально розділити кімнати!


Два середовища для спілкування

Fluid Wall System забезпечить великий, гостинний та добре організований вхід. Роздільна стіна, яка ви можете налаштувати повістю під себе. Вона розвивається по горизонталі та вертикалі за допомогою елементів з різних розмірів та можливостей, зокрема для книжкових шаф, або для ваз, з відкидними фасадами або з висувними кошиками. Композиція пристосовується до різних потреб стилю та простору.


Ексклюзивний підрозділ

Навіть якщо вхід невеликий, він все одно може вразити гостей: як? Проект Exclusiva вражає ексклюзивністю обробки та цінністю використаних матеріалів.


Прикладом є підвісні основи зі шкіри кольору Gesso, підкріплені геометричним дизайном у хроматичному виконанні. Не кажучи вже про дзеркало Stopsol, яке також характеризується особливим декоративним мотивом, який не тільки привертає увагу тих, хто входить, але й змінює візуальне сприйняття простору, роблячи його ширшим. Іншою пропозицією є велике дзеркало Luxury з матово-білим лаком і підсвічуванням, яке домінує на дверцятах з шкіряного перлинно-сірого кольору в поєднанні з верхньою частиною і боками з матового лаку Visone. Усе прикрашене аксесуарами та особистими речами, які узагальнюють ідеальне поєднання гостинності та творчості, необхідного для входу, розкриваючи все більше про господаря та шеф-кухаря будинку.Хочеш якісні меблі, які не мають аналогів? Звертайтеся! салон "Scavolini Lviv" м. Львів, вул. Городоцька 174 063-241-58-54 Ми знаємо про меблі усе!

5 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page